Yeni World of Trucks Etkinliği: American Truck Simulator – Çift dorseli nakliye!

0

Yeni World of Trucks Etkinliği: American Truck Simulator – Çift dorseli nakliye!

SCS Software, American Truck Simulator oyununa özel bir online etkinlik başlattı.

 
ETS 2‘nin Ağustos ayında gerçekleştirilen Fransa için yeni ticari bağlantılar World of Trucks etkinliği 1 Ekim’de sona ermişti. Çift dorselerin gelmesi ve American Truck Simulator‘da etkinlik yapılmaması çoğu oyuncuyu üzmüştü. SCS Software‘ın üretim hattındaki tüm iç projelerin arasında ATS için New Mexico DLC‘si bitiş çizgisine en yakın olanınıdır. SCS takımının harita tasarımcıları, QA(kalite kontrol) uzmanları ve progralamacıları işbirliği içerisinde gönüllü topluluk testerları ile birlikte içeriğin serbest bırakılmaya hazır hale gelmesi için hata düzeltme ve optimize etme konusun son aşamada. İşlerin iki katına çıkan bu takım için katlama veya çift kelimeleri yaklaşan etkinlik için ilham kaynağı olmuş.
Aslında SCS burada yapılacak işlerin senaryolaştırmasını kendi içinde yapmış. New Mexico’nun inşasının hızlanması için taşınacak olan malzemelerin iki katına bu çift dorseleler çıkmasını istiyor. Daha fazla ham madde, parçalar, araç-gereçler teslim ederek tüm inşaat işçilerinin, yol yapımcılarına ,bahçıvanlara, bitki fidanı yetiştiricilerine haritayı inşa etmede yardımcı olabiliriz. Ve oyuncu topluluğu oynamaya geliyor, bu da SCS takmına bir sonraki World of Trucks etkinliğinin sebebini sunuyor. Aslında çift destek anlamına geliyor.

Yollardaki kargo miktarını ikiye katlamak için “çift dorse” kullanalım! Ve bununla birlikte SCS ekibi merak diyor böyle bir görev için yeterince yetenekli şoförümüz var mı? 

Ne yapmamız gerekiyor?

Sadece çift dorse kullanarak toplamda 300.000 lb(136,077.7kg) miktarında yük taşımanız gerek. Yani bu işler World of Trucks online işleri olacak. Sadece online iş alarak yapacaksınız. Her teslimat için hedef şehir farklı olmak zorunda! Sadece 100 milin üzerindeki(160.9344km) teslimat mesafesi uygundur. İş alırken buna dikkat edelim. Etkinlik için bolca zaman var! 3 Aralık 2017’de son bulacak.

Ödül nedir?

American Truck Simulator ana menüsüne gün batımı atmosferinin olduğu yeni bir arkaplan gelecek. Bu sahne  etkinliği tamamladığınızda Steam envanterinize gelecek. Ayrıca World of Trucks özel bir başarım olacak.

SimülasyonPark’ta etkinlik yapılıyor. Ana konu üzerinden oynayanlarla buluşabilir, yardım alabilirsiniz. BURADA!

 

SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here