World of Trucks’da Yeni Başarımlar Eklendi!

2

World of Trucks’da Yeni Başarımlar Eklendi!

SCS Software, World of Trucks platformunda sıkı oyuncular için yeni başarımlar ekledi.

world-of-trucks-yeni-basarimlar1

SCS ekibi oyunlarında zaman harcayan sıkı oyuncuların bağlılığını daha fazla tanımak istiyor. World of Trucks’ın kamera arkasında arka ucunda zaten bazı istatistikleri ve sistemde yer alan iş teslimatları hakkında bilgi toplamak mümkün olmuştur. Bu SCS’ye yeni bir şeyler kullanmak için büyük bir üs ve araçlar sağlıyor.

World of Trucks projesine bağlanan sürücü sayısı giderek artıyor ve bundan mutluluk ve gurur duyuyorlar. Kamyoncular başarılarını göstermek ister yani onların istatistikleri, sürüş mesafeleri ve güçlükle teslim ettiği işlerin hacmi ve ağırlığı, sadaketi ve dizel canavarları.


 

Ayrıca platformda şu an yukarıda belirtilmeyen iki tane gizlenmiş başarım var. Onları oyuncuların kefşetmesini istiyorlar. WorldofTrucks.com sitesini ziyaret ederek tüm başarımlara ulaşabilirsiniz(buraya eklemedik siz keşfedin 😀 )

world-of-trucks-kapakkk
Yine küçük bir hatırlatma: Bu başarımlar geriye dönük çalışıyor(şahsen girdiğimizde Uluslararsı Sürücü başarımını kazandım). Bu yüzden acele etmeyin, eğer iletilen gerekli kriterleri karşılıyorsanız onlar unutulmuş olmayacak ve sayılacak. Dahası, bunlardan bazıları birden çok kez elde edilebilir, bu yüzden onları tekrar ve tekrar alarak kamyonculuk tutkunuzu ve becerilerinizi gösterebilirsiniz.

Kalan tek bir soru var…
Emniyet kemerlerinizi bağlayarak, moturunuzu ateşleyip bu mücadeleyi kabul etmeye hazır mısınız?

 

SimülasyonTÜRKWorld of Trucks

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here