World of Trucks Sözleşmeler – Online İşler Nedir? Nasıl Yapılır?

7

World of Trucks Sözleşmeler – Online İşler Nedir? Nasıl Yapılır?

World of Trucks platformunu tanıttık. Şimdi sıra en önemli özelliklerinden birinde: Sözleşmeler!

logo-wotr

World of Trucks Nedir? videomuzu buradan izlemelisiniz. Çünkü ilk defa öğrenecekler için bu şart 🙂 Euro Truck Simulator 2‘nin 1.22 güncellemesiyle World of Trucks platformuna online yapabileceğimiz sözleşmeler yani kargo işleri gelmişti. Sizlere onları aktarmıştık şimdi video ile gösteriyoruz.

Kayıt olmak, hesabınıza giriş yapmak, online sözleşmeleri imzalamak ve daha fazlası için www.worldoftrucks.com adresini ziyaret ediniz.

Not: Bu video Euro Truck Simulator 2’de çekilmiştir. American Truck Simulator yayımlandıktan sonra onun için de hazırlanacaktır. Bilginize… 🙂

Okumanız gerekenler;


 

SimülasyonTÜRK World of Trucks

Euro Truck Simulator 2American Truck Simulator

Kimler neler demiş?

7 Yorum - "World of Trucks Sözleşmeler – Online İşler Nedir? Nasıl Yapılır?"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
EmirAkcaman
Ziyaretçi

hasan abi konu ile ilgisi yok da ama ben mp oynamak istıyorum orjın oyunum var ancak 1.22.3 istiyorya kullanmam için steam da 1.22.4 onu nasıl 3 e alırım

Ozkanyilmaz
Üye

Steam’de oyunun üzerine gelin. Sağ tıklayıp “Özellikler” seçeneğine basın. Özelliklerden “BETALAR” kısmına gelin. Oyununuz şuanda “public_beta” da ise o durumu “HİÇBİRİ – Beta programına katılma” ile değiştirin.

İyi günler.

EmirAkcaman
Ziyaretçi

malesef onuda denedim olmadı 4 den 3 e alıcam o sadece güncelleme almasın diye yapilan işlmedir gene de sağolun

İsmail Kuzey
Ziyaretçi

selamın aleyküm özkan yılmaz başkan ben world of trucks kayıt olamıyorum bana şu hatayı veriyor 2 gündür kafayı yedim şunu bir yapımını cözümünü paylaşırsanız sevinirim ALL GAMES OWNED BY YOUR STEAM ACCOUNT ARE ALREADY CONNECTED TO SOME EXISTING WORLD OF TRUCKS ACCOUNT.

Devrim
Ziyaretçi

Aynen bende de

wpDiscuz