World of Trucks Resmen Duyuruldu

3

World of Trucks Resmen Duyuruldu

wotr_logo

SCS Software bugün merakla beklenen projesini duyurdu. World of Trucks hakkında henüz pek bir bilgi yok fakat blogta yapılan açıklamalara göre; ETS 2 oyunun ileriye dönük olarak evrimleşmesidir. Dünya’daki ETS 2 oyuncularını bir sistem aiçinde buluştup kendi araçlarıyla(şirketlerde olabilir) rekebate girebilmeleridir.

World of Trucks oyun değildir ETS 2 ve sonra çıkacak oyunlar için oyunculara özel online ağdır.

(ETS2) Güncelleme kısa bir süre sonra yayınlanacak şu an test aşamasında ve bu güncellemeyle birlikte oyun genişleyecek yeni özellikler eklenecektir.

Bunun sadece yepyeni bir başlangıç olduğu WOTR yani World of Trucks’ın alfa aşamasında olduğunu belirtiyorlar. Oyuncuların beklentilerini karşılamaya çalışıyorlar. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

AÇIKLAMANIN TÜRKÇE ÇEVİRİ

Bugün size uzun süreli projemiz olan Euro Truck Simulator 2’nin içine gizlediğimiz küçük birşeyi tanıtacağız.

World of Trucks’ın asıl amacı,size birbirinizle buluşup,iletişime geçip,rekabet edebileceğiniz bir çevre yaratmaktır.

Yeni patch’den kısa bir süre sonra,şu anda sıkı bir test aşamasında olan bir update yayınlama çabası içindeyiz.Bu update ile oyuna fonksiyonellik kazandıracak,birçok özellik eklenecektir.

Bu,tamamen yeni bir başlangıcı daha ilk safhalarıdır.Bunu ilerilere taşıyacağız.Olumlu önerilerinizi dürüstçe yazınız ve bu ilerlemeye katkıda bulunun.

———————————————————————————————-
SCS Software daha önce ETS 2’nin Scania Truck Driving Simulator oyununda ki gibi leaderboard sistemine yani online sisteme sahip olacağını açıklamıştı. Worlf of Trucks projesiyle tüm ETS 2 oyuncuları(ileride diğer oyunlarda eklenebilir) online bir sistem üzerinde rekabet edebileceklerdir. Birbirleriyle iletişime geçebileceklerdir.

Bu sisteme orjinal oyuncular katılabilecektir. Online demek Multiplayer demek değildir.

Ayrıntılar için simulasyonturk.com u takip etmeye devam edin.

Size tavsiye oyundan daha çok zevk almak için hemen Aralgame.com dan ve ya Bimeks, D&R gibi mağazalardan satın alınız. Yoksa biz oynar siz bakarsınız 🙁

Metnin tam çevirisi yakında yayınlanacaktır.

 

—————————————————————–

HasanÖFKE – SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Forum www.simulasyonturk.com/forum

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "World of Trucks Resmen Duyuruldu"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Mehmet
Ziyaretçi

Ben simdiden dört gözle bekliyorum orjinal oyunu var bende ets 2 herkese tavsiye ederim….

TayfunS
Ziyaretçi

Sırf Türkçe olduğu için satın aldım. Dilimizde yapılmış bi oyun beyler, gözardı etmeyin.

Burak
Ziyaretçi

Abi walla süper olr sadece ets 2 denmi daha doğrusu software nin yaptığı tır oyunlarındanmı bu ağa gireceğiz yoksa başka tı oyunlarından da bağlant kurabilirmiyiz ? Bide Euro Coach Simulator den de biras yeni bilgi werirsen sevinirim o oyunuda merkla bekliyorum