World of Trucks Raporu

1

World of Trucks Raporu

SCS Software, World of Trucks devrimini başlatıyor.

wotr_logo

SCS Software, World of Trucks vizyonu hakkında uzun zamandır rapor vermedi. Ofisin en derin ve karanlık mağaralarında küçük bir ekip ağ bağlantısı kodlarını entegre ediyor, sunucuların arkaplanın programlama ve World of Trucks tabanlı ekonomi yapısının tasarımı oluşturuluyor. Proje çok canlı bir yıl önce duyurulan özelliklerin ilk dalgasını çıkaramadıklarını yavaş olduklarını itiraf ediyorlar.

Yeni bir kilometre taşı elde etmek için World of Trucks büyük topluluk kavramı konsept testinin ilk kanıtlamasına hazırlanıyor. Bu planda Euro Truck Simulator 2 oyun içinde World of Trucks web sitesi üzerinde İş Piyasası aracılığıyla işler verilecek. Bunun sonuçları ve istatistikleri güncellenmiş bir şekilde WoTr sitesine geri gönderilecek.
world_of_trucks_contracts_popup_001

Böyle bir sistemde daha sık özel etkinlikler yapmak için yol açılacak.(SCS Polar Express görevini hatırlıyor musunuz?). World of Trucks aracılığıyla sağlanan etkinlikler ve görevler sayesinde her gün oynayan usta oyuncuların deneyimleri renklenecek. Ama bunun sadece bir başlangıç olduğu “online işler” sistemi sonunda World of Trucks’ın büyük bir yükseltmesi Sanal Kamyon Şirketleri desteği de sağlanacağı belirtiliyor.
world_of_trucks_contracts_ingame_002

Ama şimdi ilk dalgada nelerin geleceğini görüyorsunuz. World of Trucks web sitesinden doğrudan giriş yaparak yeni online teslimat işlerini “Contracts-Sözleşmeler” alabileceksiniz. ETS 2’de göreceğiniz sistem tek iş ve serbest piyasadaki türün bir karışımıdır. Bu standart oyunda stok kamyonların kullanımına izin verir fakat modlu kamyonları da dışlamıyor. Sözleşmeler tamamlandıktan sonra oyun içinde ilerlemenize kaydedilir ve XP yani puanlarınız eklenir kazanılan para banka hesabınıza gönderilir.

Gerçek bir iş deneyimi olacak.


 

Özet geçelim;

Kısacası uzun zamandır dile getirdiğimiz fırtına başlıyor 😀 World of Trucks ile online bir sistem oluşacak ve online sözleşmeler alıp ilerlemenizi web site üzerinden görebilecek böylece tıpkı gerçekte olduğu gibi oyun içinde çalışabileceksiniz. Daha önce SCS Polar Express ile bunu denemiştik. Şimdi tamamlanarak geliyor. Bu sistem Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için geliştiriliyor. İleride World of Trucks adıyla birleşeceklerini söylemiştik.

Ne zaman yayımlanacağıına dair bir bilgi yok ama gördüğünüz gibi sistem hazır ve işler halde. En kısa zaman büyük güncellemeyi göreceğiz.

Sanal şirketlerinizi oluşturmaya veya yeniden yapılandırmaya başlayın. Kamyonların Dünyasına hoşgeldiniz…

Takipte kalın bu içeriklerin ayrıntılı anlatımı video olarak yayımlanacak.

SimülasyonTÜRK World of Trucks

 

 

Kimler neler demiş?

1 Yorum - "World of Trucks Raporu"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
tafa
Ziyaretçi

World of Trucks geldiğinde dünyada olan bütün haritalar olacak mı?

wpDiscuz