World of Trucks MultiPlayer Oyuncu Şikayet Etme Sistemi (Yeni)

0
Geçtiğimiz günlerde Euro Truck Simulator 2 Multiplayer takımı, forum sayfalarını yenilediği için, bu konuyu güncelleme gereği duydum, bu konuda öğrenecekleriniz ” Yeni ETS2MP Oyuncu Report Etme Sistemi nasıl kullanılır(?) ” Olacaktır.

Bu yeni gelen sistemde fazla bir değişiklik bulunmamakta, sadece görüntü değiştiği için eski konunun yaramayacağını yeni konunun yarayacağını düşündüm, ve benim anlattığım konu daha detaylı olacaktır. ( Yenilenen Website’de türkçe desteği bulunmaktadır. )

1. Buradan resmi ” wotr-mp.com’un ” sitesine giriş yapın,

 

2. Daha önce üye olduğunuz hesaplarınız silinmedi, ” Giriş yap ” Seçeneğine bastıktan sonra daha önce üye olduğunuz E-Posta ve Şifre ile giriş yapınız.

 

3. Başarılı bir şekilde, World Of Trucks Multiplayer, hesabımıza giriş yaptık, şimdi oyuncu şikayet etmek için ” Hesabım ” ve ” Raporlar ” kısmına gireceğiz.

4. ” Hesabım ve Raporlar ” Dedikten sonra, karşımıza aşağıdaki ekran gelecek buradan yeni şikayetimizi oluşturacağız, Yeni şikayet oluşturmak için ” Yeni Rapor ” Dememiz gerekiyor.

 

5. Evet ” Yeni Rapor ” Dedikten sonra oyuncu şikayet etmek için gerekli alana giriş yaptık, detaylarını yazmak için. ” Raporu gönder ” Seçeneğine bastıktan sonra 6 Adıma yönlendireceksiniz sistem tarafından.

 

  • Perpetrator = Sadece ( WoTrMP ID’sini girmelisiniz )
  • When did it happen = Tarih / Saat
  • Server = Olayın Meydana Geldiği Sunucu
  • Reason = Olayla ilgili açıklama
  • Language = Dil
  • Please provide all evidence = Olayla İlgili Açıklama. ( Lütfen olayla ilgili tüm bilgileri, /pinfo bilgisi, varsa resim/video linklerini burada belirtiniz. )

6. Evet Şuan ” World Of Trucks Multiplayer Oyuncu şikayet etme sisteminden ” Başarılı bir şekilde şikayetimizi göndermiş bulunmaktayız,

ismail[ST] tarafından yazılmıştır.

 

 

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz