TruckersMP – Oyunu Desteklenen Sürüme Getirme Hakkında Bilgilendirme

3

Desteklenen sürüme nasıl getirilir(?)

Multiplayer için “Desteklenen Sürüme Getirme Hakkında Bilgilendirme” konusudur.

Multiplayer modunda Euro Truck Simulator 2’ye gelen yeni güncellemeler bir süre sonra desteklenmemektedir. Steam oyunu desteklemeyen bir sürüme otomatik güncellendiğinde Multiplayer moduna giremezsiniz; girdiğiniz zaman sürüm hatası adı başlığında bir hata alırsınız. Bu sorunun çözümü için bir rehber hazırladık, Steam’da eski sürümleri seçebilmemiz mümkün. Aşağıdaki rehberi inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


  1. Steam Hesabınıza bilgisayar üzerinden giriş yapın ardından “Kütüphane” kısmına giriş yapıp orada “Euro Truck Simulator 2“yi bulun.

[​IMG]


 

2. Steam hesabınıza giriş yapıp, “Euro Truck Simulator 2“yi bulduktan sonra “Euro Truck Simulator 2“ye Sağ Tıklayarak “Özellikler” seçeneğine basıyoruz. 

[​IMG]


3.Özellikler seçeneğine bastıktan sonra karşımıza “Betalar” Adında bir seçenek gelecektir, Betalar seçeneğine bastığımız zaman Euro Truck Simulator 2 Güncellemelerini göreceksiniz, “Hiçbir beta programına katılma” seçeneğine basarak Euro Truck Simulator 2 oyununuzu güncelleyebilirsiniz. Şu andan itibaren oyununuz ile rahatça Multiplayer moduna giriş yapabilirsiniz.
[​IMG]


Konu hakkında bilgilendirme;
Bu konu 08.02.2016 Tarihinden itibaren güncel kalacaktır, ve her güncelleme çıktığında güncellenecektir. Konuyu “bu linke” tıklayarak forum üzerinden takip edebilirsiniz.

KONU SAHİBİ: ismail[ST]

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "TruckersMP – Oyunu Desteklenen Sürüme Getirme Hakkında Bilgilendirme"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Skinci
Ziyaretçi

Otomatik Güncellemeler Olmıyacakmı Yani ?

kaan
Ziyaretçi

bende hala hata vermekte acaba daha önce crackli oynadığım sonradanda satın aldıgım için olabilrimi

wpDiscuz