Topluluğun Gücü #4 – Steam Atölyesinin İlk Günleri (ETS 2, ATS)

0

Topluluğun Gücü #4 – Steam Atölyesinin İlk Günleri (ETS 2, ATS)

SCS Software oyunlarının sadık oyuncu topluluğu kendini bir kez daha kanıtladı!

 

SCS Software resmi blogunda zaman zaman Power of Community yani Topluluğun Gücü başlıklı yazılar yayınlıyor. Bu kez ETS 2 ve ATS’ye gelen Steam Atölye desteği başarısına yer verildi.

Her iki oyun da Steam Atölyesinde en çok modlu oyunların bulunduğu Top 200 listesine kısa zamanda girdi. SCS Software bunun kötü olmadığını betada olduğunu göz önünde bulundurursak ETS 2 için 147 öğe, ATS için de 97 öğenin Steam Atölye sayfasında yayınlandığını belirtiyor. Bazı modların 10 binden fazla kez indirildiği önemli noktası diyebiliriz.

Açık beta sürecinin daha hızlı biteceğini umuyorlardı ama hala testerlar ile geri bildirimler üzerinde çalışılıyor. Önümüzdeki hafta güncellemenin tamamlanacağını açıklıyorlar.

SCS Software, Steam Atölyesinde bulunan ETS 2 ve ATS için birkaç büyük mod örneğini de ekliyor.

(Türk modu olan SiSL Mega Pack için buraya, RJL Scania T modu için buraya, Long Distance Movers Truck-Skin pack için buraya, SCS stock company vans için buraya tıklayınız.

Macar ve Türk hayran topluluğunun çok sık olarak talepleri olduğunu belirten SCS Software blog yazısında sitemizin editörü Uşaklı adıyla tanıdığınız İdris Bilal Erdoğdu‘nun hazırlamış olduğu Türkiye Skin Paketi modunun Steam Atölye versiyonunu ekliyor. Çok yakında hem Türkiye hem de Macaristan ülkelerinin resmi paintjobs DLC paketi Steam’de yayımlanacak.

Her iki ülkenin de skin paketleri tamamlanmış durumda ve yayınlanması için bekliyorlar. Teknik olarak geçerli oyun güncelleştirmelerini aldıktan sonra çıkaracaklar.

 

Sonuç olarak Temmuz 2015‘de yayınladığımız Türkiye skin paketi modu şimdi resmi bir şekilde SCS Software tarafından hazırlanıp Euro Truck Simulator 2’ye DLC olarak gelecek. Steam’de fiyatının 2 TL olması bekleniyor. Sizlere daha önce de yazdığımız gibi 5’er 5’er 10’ar 10’ar alıp ve çevremizdeki arkadaşlarımızı da uyarıp onların da satın almasını sağlayarak destek olmalıyız. Ayrıca yine Selçuk İslamoğlu tarafından büyük emekler harcanarak bugünlere getirilen SiSL Mega Pack moduna da abone olmalısınız. Şu an Steam Atölyesinde en popüler ve en çok abonesi olan mod olarak listeleniyor. Diğer modlarından Fikirler Ölmez! skin paketi de Steam Atölyesine girişte bizleri karşılıyor. 🙂 Teşekkürler!

Şu an 1.23 güncellemesinin açık beta testleri var. Katılabilir yeni özellikleri keşfedebilirsiniz.

 

 

SimülasyonTÜRK WorldofTrucksTR.com

 

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz