Steam Olmayan ETS 2 Sürümleri İçin Güncelleme Sistemi + Haberler

44
Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Resmi Kapak Tasarımı
Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Resmi Kapak Tasarımı

Steam Olmayan ETS 2 Sürümleri İçin Güncelleme Sistemi + Haberler

 Steam olmayan ETS 2 sürümleri için müjdeli haber!  SCS Software özel bir güncelleme sistemi üzerinde çalışıyor.

 

Geçtiğimiz hafta Euro Truck Simulator 2’nin 1.17 güncellemesi açık beta testi için Steam’de oyunculara açılmıştı. Steam sürüm olmayan kullanıcılar güncelleme tamamlandıktan sonra indirebiliyorlar. Yeni gelen özellikleri test etmek perakende sürümler için mümkün olmuyordu. İskandinavya DLC’si çok yakında çıkış yapacak. Bu güncellemede grafik motoru güncellendi.

Güncelleme hataları ve geri bildirimleriniz için resmi SCS forumunu kullanabiliyorsunuz.

 

Bugün ise Steam olmayan versiyonların geleceği için bir açıklama yapıldı. İstatistiklere göre piyasada bulunan kopyaların %80’i Steam’de kayıtlı. Bunun birçok faydasının olduğunu anlatıyorlar. Örnek olarak lisans anahtarı kaybetme, yavaş indirme, bilgisayara format atma vb. sorunların ortadan kalktığını hızlı indirme, otomatik güncellemeler, DLC ekleme gibi önemli özelliklerin olduğunu belirtiyorlar. Ama hala sıkı ETS 2 fanları Steam veya Origin gibi sistemleri kullanmıyor. Onları bu güncellemelerden mahrum bırakmak istemiyorlar bu nedenle Steam olmayan ETS 2 sürümleri ve büyük harita eklentilerinin devamını sağlamakla yükümlü olduklarını hissediyorlar.

Bu desteğin sonsuza kadar süreceklerine emin değiller. Steam altyapısını kullanarak oyuna yeni özellikleri eklemeye devam edecekler ve bu nedenle Steam özel olacak.

Ama şu an ve öngürülebilir gelecekte %100 Steam özelliği ile Euro Truck Simulator 2 ekosisteminin gitmeyeceğini belirtiyorlar.

 

the Updater: Bu özellik ile Euro Truck Simulator 2 güncellemelerini yükleyebileceğiz. Steam mantığıyla çalışacak ve açık beta güncellemelerini indirecek. Torrent protokolü üzerine kurulan bu sistemle herhangi bir indirme sitesine gitmenize gerek kalmayacak. Özel oyun güncellemeleri sistemlerini kullananları örnek verdiler. (Battle.net, League of Legends, ….)

euro-truck-simulator-2-online_updater

Şimdilik böyle bir uygulamayı uygun görüyorlar.

 


 

Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Resmi Kapak Tasarımı
Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Resmi Kapak Tasarımı

Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Genişleme paketinin resmi kapak tasarımının logosuz hali yayınlandı. Tüm yayıncılarda, dağıtıcılarda, satıcılarda ve 3. parti dijital indirme sitelerinde bu kapak kullanılacak. Perakende kutularda sadece Steam oyun yükleyicisi ve kodları bulunacak.

 

Ek olarak Euro Truck Simulator 2 ve iki DLC’sinin Steam olmayan versiyonları sadece www.eurotrucksimulator2.com resmi web sitesinde satın alınabilir olmaya devam edecek.

 

Kaynak: SCS Blog


 

 

ETS 2 İskandinavya DLC Çıkış Tarihi: 7 Mayıs 2015

1.17 güncellemesi geliştirilmeye devam edilecektir. Şu an oyun sürümü v1.17.0.26s

Bu tür ayrıntılarla uğraştıkları için seviliyorlar 🙂

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK

44 YORUMLAR

  • Tamamlandıktan sonra yayınlanacak. Bu da sanırız Nisan ayı sonu veya 7 Mayıs’ta İskandinavya çıkmadan öcne 🙂
   Ek olarak önce bu programın yayınlanması gerek. Bunla ilgili henüz bilgi verilmedi ama yakındır 🙂 Çıktığında siz de bu tip güncellemeleri indirebileceksiniz.

 1. Admin Bey bunu nerden ındırecegız.
  ETS 2 NIN HEM MOD HEM GUNCELLEME ILE ILGILI TUM ŞEYLERIN OLDUGU TEK SITE VE SORUNSUZ BU YUZDEN SIZDEN ALLAH RAZI OLSUN

 2. Admin Bey ben bmv x6m gıbı arraçları surdugumde dıreksıyonu çevırdıgımde araba hemen devrılıyor devrılmemesı için ne yapmalıyım

 3. Ben oyunu resmî sitesinden satın almıştım ama verdikleri lisans anahtarı ile oyunu Steam’de etkinleştirdim ve sorunsuz kullanıyorum. Steam sürümü olmayanlar deneyebilir.

   • Şu anda bilgisayarımda olmadığım için net olarak tarif edemeyeceğim maalesef. Fakat hatırımda kalanıyla, Steam’in üstteki menülerinden birinde “oyun etkinleştir” ya da “lisans kodu ile oyun etkinleştir/ekle” benzeri bir bölüm var. Oradan bulabilirsiniz.

 4. Merhaba öncelikle, benim sorum şu:

  -Bende euro truck simulator 2 var sistem özelliklerim fazlasıyla yettigi halde kasiyor fakat oyunu steam ile açınca bu kasma sorunu olmuyor (single player da multiplayer de değil).

 5. admin ben ets 2 oynuyorum oyun cok zevkli ve cok guzel ama ben oyunun urun anahtarini yaziyorum ama biraz oynadiktan sonra oyunu guncelleyin logosu yine geliyo guncellerken interneti falan ne var ne yok hepsini kapatiyorum ama yine geliyor acab sorun nedir

 6. Admin ets2 yi steam den satın aldım ben iskandinavya sürümünü almak istiyorum ama bana oyunun steam sürümüne sahip olmanız lazım diyor ne yapmayalıyım?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here