Steam Atölyesinin Türk Gururu: SiSL Mega Pack

3

Steam Atölyesinin Türk Gururu: SiSL Mega Pack

ETS 2’de bir Türk!

sisl-mega-pack-50k-sub-steam-workshop

Euro Truck Simulator 2‘nin Steam Atölyesi 1.23 güncellemesiyle aktif olmuştu. Hiç uzatmayalım daha önce de SiSL Mega Pack olarak bildiğiniz devasa kabin aksesuarları mod paketi Steam üzerinden de oyunculara sunulmuştu. SiSL yani geliştiricisi Selçuk İslamoğlu şu an SiSL Mega Pack mod çalışmasıyla Steam Atölye sayfasında en çok popüler modlar listesinde yer alıyor. Bu bir şey bile değil. Çünkü şu an atölye sayfasında en çok aboneye SiSL Mega Pack sahip. Geçtiğimiz gün 50 bin aboneye ulaştı. Artarak devam ediyor. 🙂 Diğer modlardan açık ara önde. Bu kabin aksesuarları paketine çok büyük bir ilgi var. Kamyonların vazgeçilmezi. 50’den fazla modlanmış kamyonu destekliyor. Aksesuar takıntısı yarattı mı desek? 😀

Toplulukta öncü ve örnek bir mod çalışması oldu. Hala atölye sistemine katılmayan popüler mod yapımcıları var. Her ne kadar üzseler de topluluk Steam Atölye sisteminin önemini anlamaya başladı. Sağladığı kolaylıkları yazamayız bile modları yıllardır indiren kullanan bilir (!)

SiSL Mega Pack’de 450’den fazla aksesuar var(her yeni sürümde artıyor). Her biri SCS Software kalitesinde çünkü büyük bir emek harcanıyor ve Blender programının SCS eklentisiyle yapılıyor.

sisl-mega-pack-american-truck-simulator


logo-euro-truck-simulator-2

SiSL Mega Pack, Steam’de abone olmak için http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=645553604

 

 

Normal sürümünü indirmek için ise internet sitesini ziyaret edin. Tıklayın

Pakette bulunan tüm öğelere bilgileriyle ulaşmak için buraya tıklayın (gezmek eğlenceli olacak)


Sadece ETS 2 değil!

logo-american-truck-simulator-small

American Truck Simulator oyununda da kabin aksesuarları artık destekleniyor. Tabii SiSL bunu çok önceden atölye sistemine göndermişti. ATS – SiSL Mega Pack abone olmak için buraya tıklayın (Steam Atölye)

(Diğer modlara da abone olmanızı tavsiye ederiz. )


Tanıtım filmi

 

SiSL ile Soru&Cevap programımızı izlediniz mi?

29 Nisan Cuma akşamı Twitch kanalımızda yeni bir programa başladık. İlk programda SiSL Mega Pack modunun yapımcısı Selçuk İslamoğlu ile SCS Software oyunlarını konuştuk. Yayında bize topluluktan tanıdığınız EmreAydın(JonSnow-Emre54) eşlik etti.
Modlamadan oyun yapımınına kadar her şeye değindik. Çok geniş bir program oldu.

 

SimülasyonTÜRK

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "Steam Atölyesinin Türk Gururu: SiSL Mega Pack"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
TrolPower35
Ziyaretçi

Multiplayer’da herhangi bir sorun teşkil ediyor mu? Yeni güncellemede modlarla da multiplayer oynayabildiğimizi duydum fakat 64 bit bilgisayarım olmadığı için oynayamıyorum. Format şart 😀

Yanci06
Ziyaretçi

Slm gardeş sen multi oynaya biliyonmu ben bi multi yapamadım yardimci olurmusun

ErdemOnur
Üye

Multiplayer’de çalışmamaktadır.

wpDiscuz