Sonunda! ETS 2’nin Turkish Paint Jobs Pack DLC’si Yayımlandı!

22

Sonunda! ETS 2’nin Turkish Paint Jobs Pack DLC’si Yayımlandı!

TÜRK sanal kamyon şoförleri artık Avrupa’da yollara TÜRK bayraklarıyla çıkacak!

Sabrettik ve sonunda Türkiye boyama paketine kavuştuk. SCS Software bugün an itibariyle Euro Truck Simulator 2 için resmi Turkish Paint Jobs Pack DLC‘sini Türk oyuncularına sundu. İlk ülke skin paketleri gelmeye başladığından beri sabırsızlıkla bekliyoruz. Geçtiğimiz yılın sonunda yapılan resmi açıklamayla Türkiye‘nin de dahil olduğu birkaç ülkenin araç kaplamaları paketi çıkarılacaktı.

O gün geldi çattı!

Euro Truck Simulator 2 - Turkish Paint Jobs Pack

Turkish Paint Jobs Pack şu an kullanılabilir durumda. Temmuz 2015’de Türkiye skin paketi adındaki çalışmayı mod olarak sunmuştuk. 1.23 güncellemesiyle gelen Steam Atölye sayfasına eklemiştik. SCS Software bu çalışmayı daha sonra Steam Atölyesinin ilk günleri adlı blog yazısında paylaşmıştı.

Steam’de 2,00 TL’den satın alabilirsiniz.

5’er 10’ar alıp destek olalım. Bilmeyenlere söyleyelim şüphesiz en çok ilgi gösterilen ülke skin paketlerinden biri olacak!

 

Teşekkürler SCS Software!

 

 • Magic Pattern – Büyülü Desenler
 • Istanbul Gün batımı (Boğaz Köprüsü, Galata Kulesi, Sultanahmet Camii ve Martılar…)
 • Turkish Flag Metallic (Türk Bayrağı Metalik Boya)
 • Turkish Flag Decal (Türk Bayrağı)

Video inceleme eklenecek…

 

WorldofTrucksTR.com

22 YORUMLAR

  • kardeş muhabbetle alakalı değil ama bende 1,22 sürümü yüklü ets 2 nin. mp modunu kurdum hata verdı bi yardımcı olurmusun numaram 05392516798 watsapp tanda yaedım edebilirsin.

 1. DLC’Lerin Nasıl Yüklendiğini Bilen Varsa Analatabilir mi bugüne kadar Aldığım Hiç Bir Dlc’yi Yükleyemedim oyunum Sahte olsa Tamam Onu Anlarım’da Orjinal Oyun olduğu halde Hiç Birini Kuramadım

 2. kardeşler merhaba, yeri değil ama herkes burda diye soruyorum özür dilerim, oyunda oynuyom ilerliyom ertesi gün oyunu açınca yeni profil oluştur diyor, tüm emek boşa gidiyor, hep oluyor bu
  Bu sorun neden kaynaklıyor ve çözümü nedir
  şimdiden çok sağolun

 3. Ne dersek boşuna, sonuçta türk bayragı. İstemeye istemeye yapacaklar tabikide.Dandik bir şey çıkar ortaya,uşaklının yaptıgı modu kopyalasalardı daha iyiydi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here