Sitemize yapılan saldırılar hakkında

9

Geçen haftadan beri eurotruck2.com ve diğer sitelerimize yoğun bir saldırı yapılmaktadır. Direkt IP adresine yani sunucuya yapıldığı için engellenemiyor. DDOS ve Botnet hiçbir şekilde engellenmiyor karşınızda öküz oldukça..

Muhtemelen zeka özürlü birisi yapıyor. En yoğun zamanlarda bile bile bu siteye saldırıyor. Pes etmeyeceğimizi söyleyelim.

Türk veya Yabancı her şekilde bu yazıyı okuyacak.

Bu öküz hiçbir şekilde bizimle iletişime geçmedi. Yürek yok ki nasıl geçsin? 17 yaşında çocuk ETS2MP yazılımcısı olsun bunlarda hala onun bunun sitesine saldırmakla zaman öldürsün. Eline hiçbir şey geçmez benim öküz kardeşim. Beni daha da kızdırırsın olacağı bu.

Seni bulduğum an doğduna pişman olacaksın. Bu da açık tehdit yersen

Güzel ve iyi olan herşeyi engellemek sizin doğanızda var. Sen saldırdıkça öyle zevk alıyorum ki anlatamam. 10 yaşında ol 15 yaşında ol istersen 20 ol istersen 40 ol 70 ol istersen profesör ol ne olursan ol ama haklı değilsin bunu unutma.

 

Kimseye ne hakaret ettim kimseyede düşmanlık gütmedim. Tek suçlu sen ve cezanı çekeceksin.

Ben haklı olduktan sonra kim gelirse gelsin umrumda değil. Sonuna kadar mücadele ederim. Umarım kim olduğumu biliyorsundur.

Kimler neler demiş?

9 Yorum - "Sitemize yapılan saldırılar hakkında"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
murat camgöz
Ziyaretçi

arkandayız panpa ver bilişim suçlarına bizde burdan imza atalım sikertelim oçları.

bu arada… geçen ay oğuz sasi ye ait http://www.oyunlariseviyoruz.net/ isimli siteye saldırı yapıldı ve bu olay bilişim suçlarına devredildi saldırı yapanın değil ev adresi kullandığı pc nin markasına kadar öğrenildi yaklaşık 4000 tl ceza aldı heralde yaşı küçük olduğundan oğuz sasi çektiği bir videoda anlatmıştı videoyu bulursam atarım.

murat camgöz
Ziyaretçi

“17 yaşında çocuk ETS2MP yazılımcısı olsun” valla helal adama

Baran Songür
Ziyaretçi

Şöyle adam gibi adamı üzüyorsunuz, kızdırıyorsunuz ya sizin şerefinizi, namusunuzu, haysiyetinizi, gelmişinizi, geçmişinizi, geleceğinizi Dünya alem ……………….

emre
Ziyaretçi

ulan amk senin ne istiyon bu siteden yvşk inşlh cezanı çekersin kendini hacker mı sandın göt

Berkcan
Ziyaretçi

her yerde böyle gerizekalı vardır. hacker denen şerefsiz cezasını elbette çekecek

emre
Ziyaretçi

la bunlar hacker bile deil bebeler yapıyo bu işleri anca

vefa başat
Ziyaretçi

bunlar ne istiyor arkadaşım
ben de diyordum ki bu siteye girdiğimde niye “website is offline” yazıyor, dns’den sandım, değilmiş
bu gerizekalı mutlaka cezasını çekecek

Barış
Ziyaretçi

Yapılan saldırıları onaylamıyorum güzel çalışmalarınız paylaşımlarınız oluyor bunlardan çok faydalanılıyor lakin yazıldığı gibi çocuk dediğiniz kişiler tarafından sisteminiz sekteye uğratılıyor ise burada sorun başkasına kızmakta değil hizmet sağlayıcınız’da aramanız veya kendiniz’de aramanız’da olacaktır biraz daha bilgiye sahip kişiler daha beter işlemler yapmadan önce tedbir almak daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum umarım bu tür saldırılar bir daha olmaz.

doruk
Ziyaretçi

ya yokmu şöle bilişim suçlarıyla ilgilenen bi site şikayetini et adamlar araştırsın cezasını alsın ne hali varsa görsün.