Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi! Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator

7

Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi! Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator

SCS Software yeni blog yazısında ayrıntılı bir özellik duyurdu.

 

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için çok yakında açık beta olarak başlayacak büyük güncellemeler var. Bu güncellemede sadece Steam Workshop desteği bulunmuyor çok daha önemli özellikler de hem ETS 2 hem de ATS için gelecek. ETS 2 için daha önce tekerlek modifikasyonu ikiye ayrılarak lastik ve jant şeklinde olmuştu. Bu ATS oyununda da geçerli oldu. Şimdi SCS Software sınırsız tekerlek özelleştirmesine gidiyor!

 

ETS2_wheel_customization

Özelleştirme ile tekerlekler daha eğlenceli, daha esnek, daha çeşitli olmalı! Tekerlekler birden fazla bileşene bölünmüş olacak. Lastik ve disk ayırma yakın zamanda zaten oyuna gelmişti. Bu güncellemeyle alt bileşenler eklenecek. Tekerlek göbeği, kapaklar ve cıvatalar!

Aşağıda bulunan videoda tekerlek özelleştirmesindeki yenilikler tanıtılıyor.

Gelişmiş tekerlek özelleştirmesi yaklaşan güncellemeyle hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için aynı anda kullanılabilir olacak. Bu oyunda geniş bir çeşitlilik sağlayacak. Bunun dışında ayrıca yakın zamanda ekstra tekerlek modifikasyonlarının sunulacağı harika bir DLC yayımlanacak. Bunun adı Michelin Fan Pack olarak SteamDB.info adresinde biliniyor. Bunun içerisinde boyanabilir metal parçalar ve çılgın cıvata tasarımları gibi şeyler olacak.

SCS Softwre beklemede kalmanızı istiyor 🙂

Euro Truck Simulator 2 için 1.23, American Truck Simulator için ise 1.2 güncellemesinde gelecektir.

WorldofTrucksTR.com

Kimler neler demiş?

7 Yorum - "Sınırsız Tekerlek Özelleştirmesi! Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Görkem
Ziyaretçi

Bu güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorum inşallah en kısa zamanda gelir

Emre
Ziyaretçi

Süper olur gelsin dörtgözle bekliyoruz hem ets 2 nin 1.23 sürümü için hemde 1.2 ats sürümü için. 🙂

Yunus
Ziyaretçi

tamam herşey güzel, çalışıyorlar.Ama daha kamyonların sis farları dahi yanmıyor, far sensörü,yagmur sensörü gibi ufak tefek oyuna biraz daha canlılık getirecek şeyleride ekleseler bunlarla beraber daha da güzel olur. Kaldı ki bu tekerlerleklerle uğraştıklarının 10/1 kadar zamanlarını alır. Aslında biraz uyanıklık yapıyorlar, klasik pazarlama oyunu, mutlaka ellerinde hazır durumda daha nice özellikler vardır oyuna girmeyi bekleyen. Bu düzene razı olmak zorunda kalıyoruz ne yazık ki. Şeytan diyor bırak okulu, girmek için uğraş şunların yanına, alt yapımızda var çok şükür)) Hasan kardeşim, allahtan haber alabileceğimiz sayfa var ))

yusuf:)
Ziyaretçi

ya artık gelsin

Berat Kaan Gülpolat
Ziyaretçi

surumumu nasıl 1.2 ye gecırebılırım ? yardımcı olrsnz svnrm

wpDiscuz