SCS Yollarda: ETS 2, Le Mans Kamyon Yarışlarında Tanıtıldı!

3

SCS Yollarda: ETS 2, Le Mans Kamyon Yarışlarında Tanıtıldı!

SCS Software’ın Avrupa etrafında yolcuğu devam ediyor. Yolda oyunlarının fanlarıyla tanışıyor ve yeni arkadaşlıklar kuruyorlar. FIA European Truck Racing Championship ile birlikte birkaç yarış ziyaret ettikten sonra simülasyon dorsesi ile onların bir parçası olduklarını söylemeye cesaret edebiliyorlar. SCS ekibinin buradaki misyonu oyunlarını daha da geliştirmelerine yardımcı olacak yeni fırsatlar ve yeni ortaklık kurmak ve ulaşım endüstrisi tarafından daha görünür hala gelmek. Son FIA ETRC yarışı Le Mans pistinde yapıldı. Ayrıca burada çok umut verici bazı iş fırsatlarını konuşmaya başlamışlar. Önümüzdeki süreçte bunları da öğreneceğiz. 🙂

 
Le Mans’taki kamyon yarışlarının uzun bir geleneğe sahip ve bu devre üzerindeki en büyük olaylardan biri olmakla birlikte gerçekten benzersiz bir atmosfere sahip olduğu vurgulanmış(Forza Motorsport 7’de bu kamyon yarışları var). Çevresindeki park yerlerinde yüzlerce gerçekten şaşırtıcı, çok fazla modifiyeli ve harika boyamaların olduğu birçok çekici varmış. Cumartesi akşamı da bu yarış kamyonlarının pistten geçit töreni düzenlenmiş. SCS ekibi kamyon olgusunun bu yönüne tanık olduğu için hala göz açıcı oysa birkaç yıl önce oyunlarında bunlara yer verseler bile hala şaşırabiliyorlar.
FIA Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası’nın bu sezonu birkaç gün sonra bitecek. Son yarış İspanya’nın Circuito del Jarama pistinde 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sim dorsesi ile İspanyol fanlarıyla Jarama’da buluşmayı bekliyorlar.
 
 Jarama’nın ardından Varşova Oyun Haftası için Polonya’ya gidecekler. Daha önce belirtildiği gibi burada uzun süredir hazırladıkları çalışmaları ve sürprizleri gösterecekler. Oyun fuarı 13-15 ekim tarihlerinde düzenlenecek.
SimülasyonTÜRK

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here