SCS Software’den Yeni Yıl Mesajı

16

SCS Software’den Yeni Yıl Mesajı

Merakla beklenen açıklama geldi. SCS Software 3 yeni projesini duyurdu. Euro Truck Simulator 2’ye güncelleme paketinin geleceğide kesinleşmiştir. Ayrıntılar haberimizde…

scssoftware2013mesajresim

İşte resmi açıklama;

Pekala ne yapıyoruz biz? Hiç şüphe yok ki fanlarımız 2013’te SCS Software’in ne yapacağını merak ediyorlar. Spekülasyonları arttıracak birşeyler söyleyeyim!

Önceki blog yazısında belirttiğimiz gibi, fanlarımızdan gelen büyük çaplı bilgi girişine dayanarak, aynı anda birden fazla alana taşınıyoruz. Önümüzde yer alan iş miktarını, paralel olarak çeşitli projeler çalıştırmak suretiyle ne getirisi olacağını anlamak için, şirketi bir kaç küçük takıma ayırdık. Her grup araştırma, üretim öncesi analiz ve deneysel planlama ile görevlendirilmiştir.

Stratejik hedefi açıktır – Tamamlanana kadar fanlarımıza çok az şey sunabildiğimiz, tek bir büyük oyun üzerinde tekrar 2-3 yıl daha çalışmak istemiyoruz. Bunun yerine, size daha fazla şeyler vermek ve daha sık oynamanızı sağlamak için farklı iş modelleri ile proje yapmanın farklı yollarını keşfedeceğiz.

Bir şey kesin – Euro Truck Simulator 2’yi geliştirmeye ve özellikler eklemeye devam edeceğiz. Normal güncellemelere ek olarak, büyük olasılıkla ödeme seçenekli harita genişleten DLC’ler içerecek. Halihazırda böyle bir genişleme için zaten çalışıyoruz – Gelecek senenin başlarında, bu tür oyun genişlemeleri nin başarıya ulaşabilmesi için çok önemli olan geri bildirimleri alabilmek amacıyla, http://www.indiegogo.com aracılığında halka ve fanlarımıza ulaşmayı düşünüyoruz.

Bu paragrafta, belkiler, ya olursalar bölgesine taşınıyoruz. Gelecek yılki projeler için önemli olduğunu düşündüğümüz, hiç te küçük olmayan ücret karşılığında birkaç alan adı satın aldık: http://www.americantrucksimulator.com, http://www.eurocoachsimulator.com, ve http://www.worldoftrucks.com. Ne özellikler içereceklerini veya hangi zaman çerçevesinde çıkacaklarını göstermek için hazır değiliz, ama şimdi bizim neler düşündüğümüzü açıkça görebiliyorsunuz.

SCS Software Forumları üyeliği 400’e yaklaşıyor, şimdiye kadar yavaş bir başlangıç ​​var gibi görünüyor. Belki tarafımızdan sunulan kesinleşmemiş 2013 planlarımızı tartışma fırsatı, katılmak için iyi bir nedendir!

Yıllar boyunca bize sadık kaldığınız için teşekkürler, gelecek yılları daha da heyecanlı kılmak için beraber çalışalım!

Pavel Sebor
CEO, SCS Software

Çeviri için Predator’a teşekkürler.

Yeni projelerle ilgili ayrıntılar geldikçe sizlere ulaştırmaya çalışacağız. ETS 2 yazı dizisi çok yakında burada…

Hasan ÖFKE – Euro Truck Simulator 2 Türkiye Resmi Fanı www.eurotruck2.com www.eurotruck2.com/forum

16 YORUMLAR

  1. multi yapmaya çalışan polonyalı bi grup var zaten. ama ben şahsen euro truck sim entegreli bi otobüs simulatorü ve sürekli genişleyen haritaları göreceğimizi düşünüyorum. hatta (nasıl olsa gemiye binme inme işi halloldu) kıtalar arası oyun bile çıkabilir gelecekte 🙂 bekleyelim ve görelim!

  2. Tesekkurler admin ins yeni projelerde multi olur.olursada cok iyi olur,ornegin bi sayfa acilir belli bi kapasite o sunucuya girip sesli bi sekilde team speek programiyla cok eglenceli bi oyun olur.:)peki siz multi ets2 icin arastirma icersindemisiniz onu merakla bekliyoruz….tekrar tesekkrler

  3. Online olması firmalarımızın ortak hesapta olması hoş olacaktır kanaatindeyim umarım bir online oynanabilirlik güncellemesi gelir en azından birbirimizi göremesek bile online şirket üzerinden para akışlarımızı birleştirip birkaç firmanın birleşerek daha büyük kitlelere ulaşması büyümesi çokta heycan verecektir diye düşünüyorum düşünsenize gazete baskısıyla x firması ve y firmasının yaptığı büyük ortaklık diye yazıyor gerçekten çok iyi bir olay yapmış olurlar bir ilkede imzalarını atmış olacaklardır.

  4. Ya Her Taraf Kamyon Oyunu Doldu Arkadaş Millet Otobüs İstiyor Gerçekçi Şehirlerarası yolcu taşıyacağımız sürerken otobüsün ağırlığını hissedeceğimiz otogarlı bir otobüs oyunu istiyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here