SCS Software’dan ETS 2’nin Krone Dorseleri DLC’sine Açıklama ve Video!

1

SCS Software’dan ETS 2’nin Krone Dorseleri DLC’sine Açıklama ve Video!

Euro Truck Simulator 2’nin yakında çıkacak olan olan Krone Dorseleri DLC’sinin ilerleme sürecini görmek için Krone firmasından küçük bir takım SCS Software ofisini ziyaret etmiş. İki gün boyunca araçların oluşturulma süreci ve DLC’yi inşa ederken yaşadıkları zorlukları tartışmışlar. Krone takımı ile gelen bir kişi kendi kamerası ile birçok görüntüyü kayıt altına almış. YouTube’da KroneTV resmi kanalında yayınlanan videoda bizlere SCS Software’dan topluluk sorumlusu Daniel Nemec yeni ofisteki departmanları tanıtırken araç departmanı sorumlusu Hynek Svatos, Krone dorselerini simülasyon içerisine nasıl aktardıklarını anlatıyor.

Birkaç ay önce Krone üretim tesisleri zaten ziyaret edilmişti. Krone dorselerini tesiste ayrıntılı inceleme şansı elde eden SCS takımı oradan tonlarca materyal elde etti. Aşağıda Krone tarafından SCS stüdyo ziyaretinde çekilen videoyu izleyebilirsiniz.

Krone DLC’si üzerinde çalışmaya devam ediliyor. Şu an için bir tarih vermeseler de bu yılın sonuna doğru yayınlayacaklarını açıkladılar. Taşımacılık endüstirisindeki büyük üreticilerin SCS Software oyunlarına ilgi gösterdiğinde heyecan verici olurken sektörle olan bağın ve bu sanayinin katılımının daha da artacağı umuluyor. SCS On The Road takımı bu alanda çalışmaya, çeşitli etkinliklere katılmaya devam ediyor. Euro Truck Simulator 2 için hala devam eden World of Trucks etkinliği bunun örneklerinden biri. Simülasyon oyunları dünyasını ve kamyon endüstrisini gerçekçi bir şekilde SCS oyunlarında bağlıyorlar.

Krone Trailers medya takımının yönettiği sosyal medya kanallarını takip edebilirsiniz. YouTube, Facebook, Twitter, ve Instagram.

 

ETS 2 Krone DLC ana konusu için buraya tıklayın.

 

SimülasyonTÜRK

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here