SCS Software Yollarda…

0

SCS Software Yollarda…

Yeni etkinlikler, yeni fuarlar ve yeni geliştirmeler için yollara düştüler!

 

SCS Software yeni blog yazısında katıldıkları ve önümüzdeki günlerde gerçekleşecek etkinliklerin haberini verdi. Bununla birlikte Eylül ayında Hannover’da katıldıkları IAA Commercial Vehicles 2016 fuarının videosunu yayınladılar. Aşağıdan videosunu izleyebileceğiniz fuarda SCS ekibi yeni iş bağlantıları kurmaya çalışmıştı. IAA 2016 ilgili yazımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

SCS ekibi 12-13 ekimde Seattle’da gerçekleşen Steam Geliştirici Günlerine katıldı. Valve’ın Steam platformu SCS’nin işi için kritik öneme sahip haliyle orada yüz milyonun üzerinde yeni müşteriye ulaşmak ve kamyon simülasyonları topluluğunun büyümesine yardımcı oluyor. Sağlam ağ altyapısı ve kolay oyun güncelleme sistemi ile çeşitli betaları kullanmak için “branches” desteği aynı derecede önemli.

Ayrıca sunum slaytında American Truck Simulator logosunu görmekten mutlu olmuşlar.

 

Etkinlikler sürüyor. 21-23 Ekim tarihleri arasında Polonya’da düzenlenen Poznan Game Arena‘da Euro Truck Simulator 2’nin Vive la France DLC genişlemesi IMGN.pro tarafından ilk kez tanıtılacak.

Euro Truck Simulator 2: Vive la France DLC paketini PlaySeat koltuğunda Logitech G27 ile fuara katılanlar orada test edebilecekler. Fransa’nın var olan başkenti Paris’in tamamen yenileneceği güncellemeyle birlikte çıkacak olan DLC’de 23 Fransız şehir bulunacak. Yeni DLC ile American Truck Simulator bulunan zorlu dorse park etme seçenekleri de ETS 2’ye geliyor.  Çeşitli kargo teslimat noktalarının olduğu da daha önceki açıklamalarında belirtilmişti.

Son olarak Vive la France DLC Steam başarımları eklendi.

ets-2-vive-la-france-dlc-steam-basarim

 

İyi Yolculuklar!
Tüm Fransız şehirlerini keşfet(Vive la France! DLC’si gerektirir)-(23 şehir)
Önemli Yerler Turu
Fransa’nın önemli yerlerini keşfet: Carcassonne, Brotonne bridge, Tiger tank, Peyrat-le-Château, Château de Ventadour, Château d’Ussé (6 yer)
Nükleere Git!

Tüm nükleer tesislere kargo teslim et(5 kez)
Check-in, Check-out
Fransa’da tüm havalimanların kargo bölümüne teslimat yap.(6 kez)
Gaz akmalı!
Fransa’da tüm kamyoncu duraklarına dizel, lpg veya petrol teslimatı yap.(7 kez)

WorldofTrucksTR.com

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz