SCS Software Yollarda: Varşova Oyun Haftası ve BÜYÜK Sürpriz!

3

SCS Software Yollarda: Varşova Oyun Haftası ve BÜYÜK Sürpriz!

Bu oyun fuarında duyurulacak olan BÜYÜK ve özel sürpriz nedir?

Sim dorsesi ile Avrupa etrafındaki büyük oyun fuarlarına gezmeye Gamescom 2017 ile başlamışlardı. Sıradaki durakları Polonya’nın başkentinde gerçekleştirilen Varşova Oyun Haftası(Warsaw Games Week) oluyor. SCS Software‘ın uzun süredir lisanlama iş ortağı olan IMGN.pro şirketinin daveti ile simülasyon dorsesi bu fuara katılacak. Warsaw Expo XXI, 13-15 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor. SCS’in On the Road takımının orada kamuya açıklanmamış özel şeyleri göstereceği açıklamada belirtiliyor. American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 için yaklaşmakta olan harita genişlemelerini görmek, mevcut ilerleme, gelecekteki projeler ve yeni özellikler hakkında yeni bilgiler almak ve takımla sohbet edip simülatör platformlarında deneyim kazanmak isteyenleri bekliyorlar. Bu açıklamadan Gamescom 2017’nin aksine Varşova’da daha çok bilgi öğreneceğiz anlamı çıkıyor.

 

Blog açıklamasının devamın hepsinin bu olmadığını SCS geliştirme ekibinin yakında duyuracağı gerçekten BÜYÜK ve özel bir sürpriz üzerinde son rötuşları yaptığı belirtilmiş.


Şimdi heyecanlandık değil mi? Birden fazla bilgi geliyor ve çoğu şeyin hızlı çıktığını, duyurulduğunu görüyoruz. Bazı şeyler için artık zamanı gelmedi mi? Geldi… 🙂
SimülasyonTÜRK

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here