SCS Software, Truckfest Peterborough’a Katılıyor!

2

SCS Software, Truckfest Peterborough’a Katılıyor!

SCS’in simülatör dorsesi bu yılın ilk ziyaretini Birleşik Krallık’a yapacak. Bugün paylaşılan yeni blog yazısı ile sim dorsesinin bu yıl ki seyahat planı belli oldu. İlk olarak 6-7 Mayıs 2018’de Birleşik Krallık(İngiltere), Peterborough şehrinde düzenlenen Truckfest‘e katılacaklar. Burada UK topluluğu ile bir araya gelinecek.

 

Kış aylarında simülatör dorsesinde bulunan hareketli koltuklar teknik bir güncelleme elden geçirilmiş. Şu an gerçek bir kamyon koltuğu ve gösterge panelini içeren bir direksiyon simidi bulunuyormuş. Böylece simülasyon gerçekliği yeni bir seviyeye atlıyor.

İki gün boyunca Truckfest Peterborough’da bulunacak olan SCS Software’ın On the Road takımına Paul yani nam-ı diğer Squirrel da eşlik edecek. Bunların yanında ziyaretçilere hediye de dağıtılacak. Squirrel’ın Sunday Night Trucking yayınlarından birinde(büyük ihtimalle 22 Nisan akşamı) rastgele seçilen 5 şanslı kazanana büyük bir çanta hediye verilecek ve ayrıca Truckfest Peterborough’da Ödül ise SCS Software’ın ETS 2 ve ATS için olan seçilmiş satılık eşyalarına ek olarak Squirel imzalı şapka içeriyor. Tabi ödülü almak için fuara katılmanız gerekecek ve size verilen gizli cümleyi söylemek. Buradan çekilişe katılabilirsiniz. Sonuçları öğrenmek için de Squirrel’ın Twitch kanalını takip edin.

Bununla sınırlı kalmıyorlar. Simülatör dorsesinde geçtiğimiz haftalarda SCS ofisini de ziyaret eden Truckers.FM‘den DJ London da bulunacak.

SCS On The Road takımının 2018 tur planları da açıklandı. Aşağıda sağ alt köşede görebilirsiniz. Avrupa Kamyon Yarışları Şampiyonası için yine dolaşacaklar. Bunlara ek olarak Gamescom ve diğer oyun, taşımacılık sektöründe fuarlara gidecekler.

 

SimülasyonTÜRK

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here