SCS Software, Game Developer Session 2016’da!

1

SCS Software, Game Developer Session 2016’da!

scs-software-game-developers-session-2016-kapak

Geçtiğimiz hafta SCS ekibi Game Developers Session 2016‘nın bir parçası oldu. GDS 2016 etkinliği 4-5 Kasım tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleştirildi. Burada yerel oyun geliştiricileri 2 günlüğüne buluşuyor. Katılan geliştiriciler orada yeni insanlarla iletişime geçerek projelerini tanıtma şansı yakalıyorlar.

SCS de kendi teknolojisi yanı sıra her iki oyunu için de yaklaşan şeyleri orada gösterdi.

scs-on-the-game-developers-session-20161SCS’den Hynek yeni bir kamyonu oyuna nasıl eklediklerini anlatan bir sunum yaparak üretimin teknik ayrıntıları ile lisanslama sorunlarını ve nihai onay aşamasına kadar olan tüm adımları anlattı. Ayrıca organizatörler bu sunumları video kamera ile kaydetti bunları daha sonra YouTube üzerinden izleyebileceğiz.

scs-on-the-game-developers-session-20162

Bu deneyimin SCS takımı için harika bir deneyim olduğunu ve orada birinde Oculus Rift sanal gerçeklik sistemi bulunan diğerinde ise üçlü monitör kurulumu ile Logitech G27 direksiyon setlerinin bulunduğu iki demo istasyonu kuruldu. Amaçları ziyaret edenlerin istedikleri gibi oyunları deneyerek geribildirimlerde bulunmalarını sağlamaktı. Orada kurulan VR ve 3-ekranlı sistemler arasında karşılaştırma yaparak hangi platformu tercih ettiklerini belirtiyorlar.

scs-on-the-game-developers-session-20163

 

scs-on-the-game-developers-session-20166

 

scs-on-the-game-developers-session-20167SCS ekibi GDS 2016’da standlarını ziyaret eden ve onların oyunları hakkında geribildirimde bulunan herkese teşekkür ediyor. Ayrıca bu oyun fuarının organizatörlerinde teşekkürlerini iletiyorlar.

SCS Software’ın Instagram ve Twitter profillerin bu etkinlikle ilgili fotoğraflar da paylaşılmıştı.

 

SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2American Truck Simulator

Kimler neler demiş?

1 Yorum - "SCS Software, Game Developer Session 2016’da!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
a
Ziyaretçi

diğer oyun geliştiricilerden directx 11 , fizik , hava durumu nasıl olur öğrensinler diğer oyunlarda havada yapraklar uçuşuyor bizde tekerlek sıçrama efekti piksel piksel