SCS Software Blogunun 5. Yıldönümü Mesajı

3

SCS Software Blogunun 5. Yıldönümü Mesajı

Aradan geçen 5 yılda neler yaşandı?

Bugün SCS blogunun 5. yıldönümü kutlanıyor. Beş yıl SCS için çok heyecan vericiydi. Euro Truck Simulator 2‘nin başarısı kesinlikle beklentilerini aştı. Bu sadık hayranların desteği olmadan olmazdı. Erkekler ve kızlara teşekkürler!

American Truck Simulator‘ın başlangıç sürümünün yayınlanmasıyla birlikte nihayet yeni hayranlar çekmek için yeni kıtaya ayak basacağız. Oyunun yayınlanmasıyla birlikte ek kaynaklar kazanmak ve SCS Software ekibinin büyümeye devam etmesi en az makul derecede başarı için parmaklarımızı aşındırıyoruz. Önemli ölçüde gelişimin hızlandırılmasını istiyoruz. Ve sizi takdir ediyoruz.

Bu arada World of Trucks çalışması devam ediyor. Bu henüz görünmeyeler web sitesi şu an genelde harika fotoğraflar sunan bir yer olarak görünüyor. Fakat bunun için büyük bir plan var hem ETS 2 hem de ATS için derin oyun içi özellikleri sağlayan bir hedef yapılmaktadır. – Bu özellikler bizim şu an tek oyunculu oyunlar bağlamsal olarak koparması mümkün olmayacaktır.

Euro Truck Simulator 2 çıkışından sonra uzun yıllar destekeyeceklerini ve evreni genişleterek devamını sağlayacaklarını söz verdiler. Oyunun gelişiminde pek çok harika özellik ve büyük yeni içerikler bulunmaktadır.

Nelerin geleceğini görmek için aşağıya bakın;

ets2_dlc_cabin_accesories_001

Kabin Aksesuarları DLC‘si Euro Truck Simulator 2 için duyuruldu. Bugüne kadar modlarla yapılan özellikler artık oyuna eklenecek. Bayraklar, kabin içi laptop, telefon, dergi, cüzdan gibi kamyoncuların ihtiyaçları artın oyun içerisinde resmi bir şekilde yer alacak.

DLC olması nedeniyle ücretli olma ihtimali yüksektir. Henüz kesin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi yok. Ücretsiz de olabilir.

Video haber;

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "SCS Software Blogunun 5. Yıldönümü Mesajı"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
burak
Ziyaretçi

inş ücretsiz olur herşeyden para ala ala para kalmadı

Yiğit Atay21
Ziyaretçi

şu sallanlar scsi 1.18 için bedava olursa hemen indiririm

wpDiscuz