SCS Software, “2017 Yılının En İyi Toplantı Odası” Yarışmasına Katıldı!

2

SCS Software, “2017 Yılının En İyi Toplantı Odası” Yarışmasına Katıldı!

ETS 2 ve ATS’nin yapımcısı yeni ofisiyle bir yarışma katıldı.

Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator yapımcısı SCS Software geçtiğimiz yılın Ağustos ayınında sonunda Prag’da ki yeni ofisine taşınmıştı. Yeni ofis alanı çok uzun deneyimlerine dayalı olarak takım çalışması için özel olarak tasarlanmış. Mimarı ise Ian Bryan Architects isimli şirket olmuş. Amaçları şirket genelinde çalışan geliştirme takımlarının arasında fikir paylaşabilmeleri için sağlılık ve kolay iletişimin olduğu açık bir alan hazırlamakmış. SCS Software’a göre bir geliştirici mutlu olduğunda hem ona hem de onun çalışmasının sonuçlarına yansıyor ve böylece oyun hayranları en iyi kaliteyi elde edebiliyor.

Yeni ofisten bir yarışmaya katılabilecek kadar gurur duyan SCS Software, Çek Cumhuriyeti’nde organize edilen “2017 Yılının Toplantı Odası” isimli yarışmaya katılmaya karar vermiş. Oylamalar dünya genelinden yapılabildiği için kendi bloglarında bir yazı paylaşarak ufak bir yardım talep ediyorlar.

Oy verme işlemi http://zasedackaroku.cz/en/ bu adreste gerçekleşiyor. Buraya tıklayarak SCS Software’ın ofisinin bulunduğu sayfada oy kullanabilirsiniz. 31 Ocak 2018’de oylama son bulacak.

Kalp simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Daha önce de Polonyalı YouTuber Wujek Bohun ofisi ayrıntılı bir şekilde gezerek bir video yayınlamıştı. İzleyebilirsiniz.

Polonyalı Yayıncılar, SCS Software’ın Yeni Ofisini Ziyaret Etti! [Video]

 

SCS Software için heyecanlı bir hafta… Yeni ofis…

 

SimülasyonTÜRK

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here