SCS On The Road Takımı Gamescom 2018’e Gidiyor!

0

SCS On The Road Takımı Gamescom 2018’e Gidiyor!

Her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom bu yıl 21-25 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak. Diğer tüm oyun stüdyoları ve firmaları gibi SCS Software da bu etkinliğin bir parçası oluyor. Geçtiğimiz sene simülatör dorsesi ile fuar alanının dışında yer almışlardı. Bu kez TIR ile fuar alanının içinde Astragon standında bulunacaklar. Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator yapımları Astragon firmasının diğer oyunlarıyla birlikte tanıtılacaklar.

8. salon B031 numaralı standda ziyaret edebileceksiniz. SCS, ETS 2 ve ATS için yepyeni içerikleri orada tanıtacak. Haliyle ziyaret edenler önümüzdeki süreçte gelecek olan içerikleri ilk kez orada görecek ve biz de bir sürü bilgi, görsel elde edeceğiz.

ETS 2’nin Beyond the Baltic Sea ile Krone DLC’si başta olmak üzere ATS’nin Special Transport DLC ve Oregon genişleme paketleri tanıtılacak. Tabii kişisel dorse sahipliği özelliğinin bulunacağı 1.32 güncellemesini unutmayalım. Öte yandan ETS 2’nin MAN TGX Euro 6 çekicisi ve ATS’ye gelmesini beklediğimiz International çekicisine dair yeni ekran görüntüleri ve bilgileri görebiliriz.
Kamyon Parkı forumu için buraya tıklayın.
SimülasyonTÜRK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here