Scania Streamline ETS 2’ye Geliyor – Video

1

Scania Streamline ETS 2’ye Geliyor – Video

Yeni bir araç daha geliyor. Fransız ve İtalya Beta test editörleri Scania Streamline’ın videosunu ve ekran görüntülerini yayınladılar. SCS Software resmi bir açıklama yapmadı. Şu an yeni güncellemeyle gelecek olan DAF XF Euro 6 biliniyor. Scania Streamline’da bekleniyordu fakat herhangi bir çalışma görüntüsü ve duyurusu yapılmamıştı.

ETS 2 oyuncuları Streamline’a tepki gösterdi.

———–

SimülasyonTÜRK Forum’dan Letsqon’un mesajı;
Scania hastası biri olarak böyle bir streamline istemiyorum. G Kabin streamline ile bu streamline arasında dünyalar kadar fark var en başta kabini yok.! SCS’nin ortaya çıkardığı streamline ile oyunda bulunan Scanianın pek farkı yok. Bu sefer SCS beni hayal kırıklığına uğrattı. Volvo FHyi, İveco Hi-way i 10 numara yaptın da çok istediğim streamline mi buldun bu şekilde yapacak. Eğer böyle bir güncelleme çıkarsa gözüm modcularda G kabin yaması bekleyeceğim. Bu sefer olmadı SCS…

———-

Hala resmi bir açıklama yok. 1.8 güncellemesi ile geleceğini biliniyor. ETS 2 için en kapsamlı güncellemelerden biri olan 1.8 ve 1.9 merakla bekleniyor. Yeni Aİ trafik araçları, yeni fizik sistemi, yeniden yazılan Aİ trafik sistemi olacak.

Takipte kalınız…

 

İyi seyirler…

 

 

Ekran Görüntüleri

 

Gerçek Görüntüsü

13011-024

 

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com

Kimler neler demiş?

1 Yorum - "Scania Streamline ETS 2’ye Geliyor – Video"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Ahmet
Ziyaretçi

sanki kamera modu var. direksiyon mu sağa sola kayıyo kamera mı çözemedim gitti. 😀