Rock Paper Shotgun’ın American Truck Simulator İzlenimleri

0

Rock Paper Shotgun’ın American Truck Simulator İzlenimleri

RPS editörü American Truck Simulator’ı oynamış!

american-truck-simulator-rock-paper-shotgun1

RPS yani Rock Paper Shotgun sitesi American Truck Simulator izlenimlerini yayımladı. Bu yazıda American Truck Simulator hakkında dokuz gözlemini aktarıyorlar. 3 Şubat‘ta çıkacak olan American Truck Simulator öncesi birçok görüntü paylaşılmaya başlandı.

RPS, American Truck Simulator’ın 2016 yılının merakla beklenen sessiz oyunlarından biri olduğunu vurguluyor.

Açık yollar, gökyüzü, özgürlük olarak tanımlayan ekip California ve Nevada yolculukları sırasında küçük kasabalar, büyük şehirler, büyük çöller hatta büyük gökyüzünün olduğunu sözle anlatılamayacağını belirtiyor.

american-truck-simulator-rock-paper-shotgun2

Yerelleştirilmiş radyo istasyonlarının kullanımı

American Truck Simulator’ın kendi müzikleri yok ama çeşitli online radyo istasyonlarını canlı olarak dinleyebiliyorsunuz. Rastgele radyo istasyonlarını seçerek Elvis, Johnny Cash, Dolly Parton, Johnny Tillotson’s Poetry gibi sanatçıların şarkılarıyla motive olmuşlar. Rap istasyonları, Blue istasyonları ve Rock istasyonları ile 90’lı yılların Jazz istasyolnarı dinlenebilir.

Örnek bir video sunuyorlar.

American Truck Simulator’ın ETS 2’ye benzemesinden yakınıyorlar. Skinler, çevrenin kaplamaları vb. Ağaçların berbat olduğu anti-aliasing’in zar zor çalıştığı belirtiliyor.

RPS yazarı birçok önemli noktaya vurgu yapmış. Sizlerin de endişlendiği konuları bir bir yazmış. 9 başlıkta American Truck Simulator’ın iyi yönlerinden fazla dışarıda bakan biri olarak aktardığı için ETS 2’ye benzemesi, yeni bir şey getirememesi gibi konulara değinilmiş. Merak edenler çevirip okuyabilir. Ayrıca yine yorumla bize sorabilirsiniz.

İzlenimler burada; https://www.rockpapershotgun.com/2016/01/22/american-truck-simulator-release/

 

American Truck Simulator, 3 Şubat‘ta çıkışını gerçekleştirecek. Steam‘de ön sipariş bulunmuyor çıktığı saat Türkiye fiyatını öğrenebileceğiz. Çeşitli sitelerde farklı fiyatlarla ön sipariş toplanıyor bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Steam’de yerelleştirme olduğundan fiyat farklı olacaktır.

SimülasyonTÜRKAmerican Truck Simulator

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz