Ana sayfa American Truck Simulator ATS Genel New Mexico DLC’si Çıktı! – American Truck Simulator

New Mexico DLC’si Çıktı! – American Truck Simulator

0

New Mexico DLC’si Çıktı! – American Truck Simulator

2. yıldönümü yaklaşırken yepyeni bir harita genişlemesine kavuştuk.

 

 

SCS Software‘ın yılın son 2 ayına o kadar çok içeriği sıkıştırması garip karşılansa da ardı ardına yayınlanacak olan güncelleme, DLC’lerle oyuncular mest olacak. American Truck Simulator‘ın ilk ücretli harita genişlemesi olan New Mexico DLC’si an itibariyle Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirdi. Türkiye’de 29 TL’lik fiyatla satışa sunuldu. ATS oyuncuları California, Nevada ve ilk çıkışından sonra ücretsiz yayınlanan Arizona eyaletleriyle Amerikan yollarında oynamaya devam etmişti. 2016 yılı sonunda çıkan 1.5 güncellemesi ile oyunun harita ölçeği 1:30’dan 1:20’ye yükseltilmiş ve birçok yol eklenmiş. Haritanın büyümesi çoğu oyuncuları memnun etse de hala daha fazla eyalete ve araca ihtiyacı vardı. New Mexico ile oyuna çok önemli özellikler geliyor. Bunlardan en farklı olanı haritanın her bir köşesinde gerçekleşecek olan rastgele yol olayları/trafik kazalarıdır. Buradan konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

New Mexico’da trafik levhaları yepyeni bir sistemle geliştirildi!

American Truck Simulator’da Kaputun Altı! – ABD Trafik Tabelaları Nasıl Hazırlanıyor?

 

21 Ekim’de açık beta testleri başlayan 1.29 güncellemesi AmericanTruck Simulator için tamamlandı.

American Truck Simulator – 1.29 Güncellemesi


Steam

Steam’de dijital satış fiyatı; $ 11.99, € 11.99, £ 8.99, 29,00₺ olarak belirlenmiştir.- Ayrıca bazı bölgelerde kutulu olarak satılacak.

Tanıtım filmi

Özellikler
American Truck Simulator’ın New Mexico manzarasının eşsiz güzelliğini keşfedeceğimiz paketin takma adı “Land of Echantment” mükemmel bir şekilde uyuyor. Birçok benzersiz doğal manzara seferdeyken bize eşlik edecek iki kez geçtiğiniz yerde aynı hissetmeyeceğimiz belirtilmiş.
Albuquerque gibi şehirleşmiş alanlar, az nüfuslu ticaret bögleri, çölün ortasında dinlenme alanları ile gür ormanlar ve sıra dağlar arasında yolculuk yapabileceğiz. New Mexico’nun peyzaj çeşitliliği açısından sunabileceği birçok şey varmış. Rio Grande’yi geçerek Carson Milli Ormanı, Baylor Peak, Pyramid Rock ve diğer doğal yerleri de ziyaret edebileceğiz

New Mexico otoyolları etrafında bulunan birçok özgün truck stop/dinlenme alanlarında aracınızı onarabilir, yakıt doldurabilir, dinlenebilir ve gecemizi geçirebiliriz. Çok bilinen anıtsal kaya oluşumları arasında sürerken kırmızı gün batımına hayran kalabilecekmişiz.

New Mexico (Navajo: Yootó Hahoodzo) bölgenin 5. büyük ve ABD’nin en çok nüfusa sahip 36. eyaleti olurken köşede bulunan bu eyalet çöller, yüksek ovalar, ve dağlar içeren çeşitli tabiatlara sahip. New Mexico’da su çok az bulunduğundan genellikle iklim yarı-kurak oluyor.

Özellikler listesi;

4 bin milden fazla yeni oyun içi yol
Albuquerque, Santa Fe, ve Roswell içeren 14 büyük şehir
Park etme, yakıt doldurmak için 11 tane özel dinlenme alanı/truck stop
600’den fazla tamamen yeni 3D grafik varlıkları
Karmaşık ve gerçekçi özel yapım kavşaklar ile eyaletler arası kavşaklar
8 yeni şirket alanı ve endüstriler
Hem doğal hem de yapay benzersiz doğa harikaları/bilinen yerler
Açmak için New Mexico başarımları


Şehir listesi ve eyalet haritası;

 

American Truck Simulator New Mexico DLC’sinin Harita Görüntüsü ve Şehirleri!


SimülasyonPark‘ta American Truck Simulator bölümüne gelerek diğer oyuncularla buluşabiliriniz. Herkes yeni eyalete gitmek için çok heyecanlı!

Canlı yayınlar!

İlk canlı yayın bu akşam 19.00’da Twitch ve YouTube üzerinden başlıyor. Ardından 10 Kasım akşamı 21.00’de SiSL ile birlikte ATS New Mexico canlı yayını olacak.

TruckersMP – Multiplayer modu hakkında

New Mexico DLC’sinin çıkışı ve 1.29 güncellemesinin tamamlanmasıyla multiplayer modunun uyarlanması beklenmektedir.

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here