Ana sayfa Haberler Mod Ekleme Formu Hakkında Duyuru! Mod Yapımcılarının Dikkatine!

Mod Ekleme Formu Hakkında Duyuru! Mod Yapımcılarının Dikkatine!

10

Mod Ekleme Formu Hakkında Duyuru! Mod Yapımcılarının Dikkatine!

WorldofTrucksTR.com sitesinde modlarınızı paylaşmak istiyorsanız “mod yapımcısı rolü” adlı özel yetkiye sahip olmanız gerekiyor. Mod ekleme sistemini başlattığımız bu vardı ancak daha sonra herkese açtık. Fakat ne yazık ki suistimal edildi. Sağdan soldan çarpılan, başka sitenin adı yazan resimler, düzensiz ve yetersiz konularla uğraşmaktan bıktık. Gerçekten paylaşmaya ve insanların bunu görmesine değer modlar istiyoruz. Bu şekilde ilerlemezsek çöp modları görmeye devam ederiz. Lütfen dikkate alarak paylaşın ve modlarınızı binlerce kişiye ulaştırın.

Buraya tıklayarak mod yapımcısı rolü almak için başvurabilirsiniz.

Not: Yetersiz bilgi verenler dikkate bile alınmayacaktır. Eğer mod yapımcısı değilseniz kesinlikle başvurmayın. Başvuru sayfasındaki kuralları dikkatle okuyunuz. (6 Eylül 2018’den önceki başvurular geçersizdir.)

Mod yapımcısı rolüne kavuştuktan sonra;

Çekici, otobüs, araba, harita, grafik, skin, dorse, çeşitli aksesuarlar dahil olmak üzere Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için yayınlanan her modu rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Bu konu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sorularınızı içtenlikle cevaplarız.

WorldofTrucksTR.com Yönetimi

10 YORUMLAR

  1. Abi ben birkaç otobüs skini yayınlamıştım. Mod Yapımcısı rolünü yinede almam gerekiyormu? Çünkü bu konuyu paylaşmadan önce otobüs skini modu yayınlamıştım.

  2. Son başvuranlara yetki verilmiştir. Henüz alamayanlar için geçici bir çözüm üretilecek. Onlara ayrı bir form üzerinden onaylama sürecinin olduğu bir sistem gelecek.

  3. ben cahilim dediklerinizden pek bişey anlamıyorum ama ets 2 oyununu cok seviyorum fakat biraz daha hızlı gidebilmek için motor modumu yükseltmek istiyorum internette gezindim fakat hiç bir dosya 1.1.1 sürümüm için çalışmıyor
    daha doğrusu daha güçlü bir motor yükleyebilirmiyim bilgisayarımdaki oyunuma
    yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler

    • 1.1.1 sürümü ilk sürümdür. Son güncel sürümü indirmelisiniz. O sürüm için hiçbir şey bulunmaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here