Mercedes-Benz Yakında Euro Truck Simulator 2 Garajına Katılacak!

14

Mercedes-Benz Yakında Euro Truck Simulator 2 Garajına Katılacak!

SCS Software, Mercedes-Benz lisansını ve Yeni Actros modelini oyuna ekliyor!!!

 

İşte o beklediğimiz gün geldi! Majestic gidiyor Mercedes-Benz geliyor! Yeni Actros geliyor! SCS Software, Mercedes-Benz lisansını artık Euro Truck Simulator 2’ye ekliyor. Yeni Actros modeli ile birlikte gelecek olan lisans için ekran görüntüleri ve inceleme videosu paylaşıldı.

SCS Software blog yazısında Mercedes-Benz lisansı ve Yeni Actros modelini İskandinavya DLC’si çıkış yaptıktan kısa bir süre sonra oyunculara ücretsiz bir güncelleme ile sunulacağını açıkladı.


 

Tarih hakkında bilgi verilmedi. İskandinavya DLC’si muhtemelen Mayıs ayının ortasında çıkacak. Bu da yaklaşık 1 ay gibi bir süre içinde Mercedes-Benz lisansı ve  Yeni Actros modelinin oyuna ekleneceği anlamına geliyor. (Tarihler tamamen onların istedikleri kaliteye ulaşmasıyla alakalı belli olmaz çok daha çabuk çıkarılır.)


 

Ekran görüntüleri

Şu an hala geliştiriliyor. İki farklı kabin seçeneği sunulacak. Yeni Actros modeli 2014 yılını baz alıyor. Yeni Actros 2012 yılında Mercedes-Benz tarafından piyasaya çıkarılmıştı.

İskandinavya DLC’si çıktıktan sonra Euro Truck Simulator 2 sahipleri için ücretsiz bir güncelleme ile sunulacak.

İnceleme;

Yeni grafikleri ilk kez bu videoda görüyoruz. Gün ışığının değiştiği bir güncelleme çok yakında oyunculara yine ücretsiz olarak sunulacak. Oyunun atmosferini değiştirecek bir güncelleme! Gece&gündüz döngüsü bu güncelleme sayesinde daha gerçekçi bir şekilde olacak.

Sabırsızlıkla bekliyoruz!

 

Euro Truck Simulator 2 Değişiyor, Gelişiyor!
 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Topluluğu www.eurotruck2.com

14 YORUMLAR

  1. Kaç beygir olacak bu biliniyor mu?Benim retarderli araçlarda 130-140 kmden sonra birden kolu çektiğinizde tek devrilmeyen araç 598 beygirlik Majestic (yani merso) bu yüzden soruyorum?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here