Ana sayfa Haberler KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

10

KRONE Dorseleri Euro Truck Simulator 2’ye Ekleniyor!

Yeni bir DLC çalışmasının müjdesi verildi.

2017’nin Kasım ayında SCS Software, KRONE dorselerinin üretim tesislerine gidip fotoğraflar çekerek dorseleri yakından incelemişti. Bu fotoğraflardan bazılarını da sosyal ağ kanallarında paylaşarak yeni bir DLC’nin sinyalini vermişti. Bugün yayınlanan yeni blog yazısı ile KRONE markasının resmi olarak Euro Truck Simulator 2 oyununa katıldığı ve yakında DLC olarak lisanslı bir şekilde geleceği açıklandı.

 

SCS takımı çeşitli dorselerin fotoğraflarını çekerken KRONE pazarlama takımı da geliştiricilerle röportaj yapma ve onların çalışmalarını görüntüleme fırsatı yakalamış. Video bugün KRONE markasının resmi YouTube kanalında yayınlandı. İngilizce altyazı desteği bulunuyor.

Videoda SCS’de çalışan 3D Araç Modellleme takımının lideri Hynek Svatos yaptıkları işe dair açıklamalarda bulunuyor. Daha önce yeni Scania modellerinde olduğu gibi bu dorselerde de yüksek ayrıntılı 3D tarama işlemi kullanılmış.

KRONE markasını Twitter, Instagram, ve Facebook takip edebilirsiniz.

KRONE DLC’si için herhangi bir çıkış tarihi verilmedi.

 

DLC’den beklentilerimiz neler?

Var olan lisanssız Krone dorselerinin yüksek kaliteli modellerle yenilenmesi ve yeni model dorselerin oyuna eklenmesidir. Dorselerle birlikte yeni olarak ne gibi özellikler gelebilir merak ediyoruz.

SCS Software açıklamasında yaptıkları işi ciddiye alan lisans ortaklarını gördüklerinde heyecanlandıklarını belirtmiş. Bu şekilde markaların işbirliğine giderek kendi ürünlerinin görünürlüğünü artırma fırsatını tanımalarını istiyor.

KRONE web sitesini inceleyerek dorse modellerine ulaşabilirsiniz.

Ana konu için buraya; https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-krone-dorseleri-dlc-ana-konu/1462

SimülasyonTÜRK

10 YORUMLAR

  1. Bu yeni dorseler ne zaman hangi ay ekleniyor benim ets 2 orjinal oyunu konyada kardeşimin bilgisayarında şuan ancak oraya gidince orda oynuyom orjinal oyunu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here