Konu Değişikliği (ve Kıta!) American Truck Simulator !

0

Konu Değişikliği (ve Kıta!) American Truck Simulator !

Birkaç hafta boyunca  Euro Truck Simulator 2 ‘den bilgi, görüntü ve videolar art arda paylaşılacak.  Heyecanla Euro Truck Simulator 2  Going East! paketini beklerken biraz değişiklik yapalım istedik.

Kısa bir mola ve SCS Software tarafından geliştirilmekte olan başka bir proje bir göz atalım.  Amerikan Truck Simulator!

İlk önce çift monitör kullanan takipçilerimize küçük bir hediye takdim edelim.  Amerikan Truck Simulator için dual screen duvar kağıdı… Tam boyutuna buradan ulaşabilirsiniz.

p579_dual-screen

Biraz da oyundan alınmış birkaç ekran görüntüsüne yer verelim :

ats_peterbilt_01

ats_peterbilt_02

ats_peterbilt_03

ats_peterbilt_04

ats_peterbilt_05

Resimlere kısa bir ara ..

Peki gelelim bizim yorumumuza… Görseller gerçekten mükemmel görünüyor. Detaylara şöyle bir göz attığımızda Amerikan dünyasını gerçekten oyuna yansıtmayı başarmış Scs Software. Doğrusu çevre tasarımı,yollar trafik Euro Truck Simulator 2’den daha iyi görünüyor. Araçların detayları da bir o kadar net. Ve elbette araçlar için kabin seçenekleri,kişiselleştirme özellikleri sunuluyor.

Görsellerde tabiki kapıları ve kaputu açık servisin önünde bekleyen Peterbilt dikkatinizi fazlasıyla çekti ve aklınıza hemen yoksa bu sefer araçtan inebilecek miyiz? Kapıları , pencereleri açabilecek miyiz ? sorusu takılıyor. Bu konuya bir netlik kavuşturmak açıkcası oldukça zor ancak tahminimize göre bir şov, iştah kabartma amaçlı böyle bir görsel yayınlandı. Detaylar geldikçe netlik kazanacaktır 🙂

Kabin detayları da oldukça etkileyici. Her detaya önem veriliyor açıkcası. Sabırsılıkla bekliyoruz. 2014 yılında oynamayı umut ediyoruz.

ats_peterbilt_06

ats_peterbilt_07 (1)

Peki ya Euro Coach Simulator ? Eminiz en kısa sürede onun içinde mükemmel görseller yayınlanacak. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yusuf Bolukbasi -Eurotruck2.com

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar