EuroTruck2’den 7 Adet Euro Truck Simulator 2 Hediye

19

yarısma_2

 

Detaylar Konuda 😉

 

Aral Game sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz 2. çekilişimiz başlıyor. Yaptığımız 2 çekilişte toplamda 12 adet Euro Truck Simulator 2 sahiplerine ulaştı. Bize sonsuz desteğinden ötürü bütün ARAL GAME ailesine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Gelelim çekilişimizin detaylarına ! Yine Facebook üzerinden yaptığımız çekilişimizde tek yapmanız gereken buradaki görseli beğenip paylaşmak !

* Daha önceki çekilişimizdeki kazananlar bu çekilişte de kazansalar dahi haklarını kaybedecek bir sonraki kişiye devredecekler.

*Paylaşımları bizimde görmemiz için Herkese Açık seçeneğini seçmeyi unutmayın. 

*Çekilişimiz 21 Ocak 2013 Pazartesi Günü Sona Erecektir.

Untitled-11


Yusuf Bölükbaşı – Euro Truck2.com

 

19 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar ilk paylaşan 7 kişiye ise ilk ben paylaştım hatta paylaşımları gör e tıklayıp en geriye gelin emirhan soruç yazıyor inşallah ben kazanmışımdır..

 2. altıüstü bir aktivasyon şifresi gönderilcek.orjinal cd si kabı falan gönderseniz neysede.bize verdiğiniz aktivasyon şifresinin orjinal olup olmadığını nerden bilecez.belki internetten indirilen korsan crack dosyalarındaki şifrelerdendir ??

   • soruma cevap verebiliyomusun?veremiyosan laf kirliliği yapma.facebookta yorumlarda sayfa yöneticisin yazdığı yoruma bak ne diyo.sayfayı övüyosun ama sayfa hakkında fındık kadar bilgin yok..hee.bu yanlışsa söylesinler bilelim.çünkü açıklamada oyunun orjinal olup olmadığı hakkında bilgi yok.

    • Hocam ben önceden key kazanmıştım buradan şimdi oyun steam’a eklenince steam’a girdim verilen keyi ve ürün aktifleşti steam da kütüphaneme eklendi.

     Merak etme kazanırsan key orjinaldir!

    • Aral Game katkıları ile yürüttüğümüz bir etkinliktir. Eğer kazanırsanız  Steam’dan Aktivasyon kodlarınızı aktifleştirebilirsiniz. Bu sayede orjinal olduğunu anlayacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here