Eurolines Firması Euro Coach Simulator’da

5

Eurolines Firması Euro Coach Simulator’da

eurolinesfirmasimansethaber

SCS Software geçtiğimiz hafta Euro Coach Simulator oyununun oyun içi ekran görüntülerini yayınlamıştı. Ekran görüntülerinden Scania İrizar aracında Avrupa’nın en büyük turizm şirketlerinden biri olan Eurolines skinleri bulunuyor.

Firmanın resmi web sitesinde (http://www.eurolines.com/en/ ) Setra marka otobüslerin yer aldığını görebilirsiniz.

Eurolines firması lisanslı olarak oyunda yer alacaksa sadece İrizar modellerinde mi yoksa oyuna Setra’da eklenip o modellerde de yer alağı bilinmiyor.

Ayrıca çift katlı otobüsler bu oyunda yer alacak mı merak edilenler arasında…

SCS Software bu oyununda turizm şirketleriyle anlaşıp otobüslerde resmi olarak gerçek markaları görmemizi sağlayabilir. Bu firmalar için büyük bir tanıtım oluyor.

Bu oyunda her zaman ki gibi Türkçe olarak piyasaya çıkacak 🙂

Türk oyunculer yinede Travego istiyor. Mercedes-Benz lisans görüşmelerinin sürdüğü ve olumlu sonuçlanacağını umuyoruz. En yakın zamanda lisans haberini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

İyi günler…

Euro Coach Simulator Türkiye www.eurocoachsimulator.net

5 YORUMLAR

  1. Scs Software Euro Truck Simulator 2 için Mercedes Benz ile lisans anlaşması imzaladı. Buda Demek oluyorki Euro Coach Simulator’de Bir sonraki otobüsümüz Mercedes Benz Firmasına ait iki adet otobüs . Peki Bunlar hangileri olacak
    Birincisi MErcedes Benz Trevego Bir diğeri ise Tourismo . Ayrıca Trevego serisi de 2 dingilli veya tek dingilli olarak 2 ye ayrılacak. alman forumdan yayınlanmıştır…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here