Euro Truck Simulator 2’ye 1.8.1 Güncellemesi Çıktı + SCANİA Streamline BETA

24

Euro Truck Simulator 2’ye 1.8.1 Güncellemesi Çıktı + SCANİA Streamline BETA

Geçtiğimiz günlerde Scania Streamline aracına ait görüntüler yayınlanmıştı. SCS Software bugün resmen aracın ETS 2’ye geldiğini ve Steam kullanıcıları için BETA olarak sunulduğunu açıkladı.

Euro Truck Simulator 2 oyunu böylece 1.8.1 sürümüne güncellenmiş oldu.

1.8.x güncellemeleri merakla bekleniyordu. Bu güncellemelerle yeniden yazılan Aİ Trafik ve fiziksel sistemler gelecekti. Henüz 1.8.1’de olduğumuzu ve BETA olarak yeni güncellemelerin geleceğini belirtelim.

SCANİA Streamline tam sürümü 1.9.x güncellemelerinde oyuna gelecek ve tüm kullanıcılar için serbest bırakılacak.

Steam kullanıcıları 41.6 MB boyutundaki ETS 2 güncellemesini otomatik olarak yükleyebilirler.

SCANİA-STREAMLİNE-BETA-HABER

 • Şu an oyun sürümü: 1.8.1
 • SCANİA Streamline BETA halindedir.
 • Yeni V8 İnterior
 • Yeni Spoiler
 • V8 motorlar
 • BETA fizik sistemi
 • Özel Streamline skini
 • Yeni Aİ trafik ve yazılımsal gelişmeler hala test aşamasındadır. Çok yakında onlarda yayınlanacaktır.

 

SCANİA Streamline için çekilen videoların oynatma listesi..

 

 

SimülasyonTÜRK www.simulasyonturk.com / Forum www.simulasyonturk.com/forum

iletisim@simulasyonturk.com

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com iletisim@eurotruck2.com

 

İyi oyunlar diliyoruz.

24 YORUMLAR

 1. Ben steam üzerinde almamıştım Çağır arkadaşımızın dediği gibi steam kurdum oradan elimdeki orjinal keyleri gösterdim steam üzerinden yeni kurulum yaptı oyunu açtığımda versiyon 1.8.2 di.

  • peki oyunu siliptemi yükledin steamden yoksa silmeden direk yüklememi yaptın yani mevcut oyunu silmeden steamden key ile yükleme yapsam olurmu

 2. Ben Steam’den almadım oyunu; ama steam’e key’i kaydettirdim oyuna girerken steam’den giriyorum fakat 1.8.1s olayını halledebilmiş değilim… Bu güncellemeyi bulamadım… Ne steam ne de Euro Truck Simulator 2’nin sitesinde bu güncelleme yok… Yardımcı olabilir misiniz ? Steam’ciler güncelleyebiliyorlarmış güya ama bende olmuyor ?

  • Arkadaşlar sabaha karşı buldum ve hallettim… Yapamayanlar için buraya yazayım… Steam’i açıp hesabınıza girdikten sonra oyunun key’ini tanıtma işini yapın ilk önce ardından da (varsa) DLC paketinizin key’ini tanıtın… Steam oyunu en baştan kuracak ama korkmayın SAVE dosyanız ve MOD’larınız zarar görmüyor… Ama tabi MOD’lar 1.7.x uyumlu olanlar olmalı… Bu işlemleri yaptıktan sonra Steam’de KÜTÜPHANE’de Euro Truck Simulator 2’ye sağ tık “ÖZELLİKLER -> BETALAR -> public_beta”yı seçin… Steam’de aşağıda “Bir öge indiriliyor” yazacak… O işlem tamamlandığında oyununuz güncellenmiş olacak… İyi oyunlar…!!!

 3. Beta olduğu için sadece Steam kullanıcılarına sunuldu. Daha önce bu tip bir güncelleme durunda defalarca güncelleme çıkmış oyuncular rahatsız olmuştu. Bu sistemde isteyen katılabiliyor.

 4. arkadaşlar steam a dlc paketini tanıtamıyorum.key i girdim kabul etti fakat yüklemiyor.edinme yöntemi parakende yazıyor.bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim.dlc yi tanıtamassam kayıtlı oyunları acmıyor cok eskileri acıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here