Euro Truck Simulator 2’ye 1.6.1 Güncellemesi Çıktı

17

Euro Truck Simulator 2’ye 1.6.1 Güncellemesi Çıktı

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 1.6.0 güncellemesinden sonra bugün birkaç hatayı düzeltmek için 1.6.1 isimli güncelleme çıkarıldı.

1.6.0 Güncelleme konusu için tıklayınız.

————

ETS 2 v1.6.1 Güncellemesini indirmek için;

Torrent olarak

Direkt Sunucudan İndirmek için

World of Trucks oyuncu ağı test yayınına başladı. www.worldoftrucks.com dan üye olabilirsiniz. Sadece orjinal oyun kullanıcıları ağımıza katılabilir.

 

——-

Youtube kullanıcısı XboxAhoy tarafından ETS 2 için bir inceleme videosu yayınlandı. SCS Software Blogunda paylaştı.

Bu videoda oyunun araçları, şehir trafiği, dorseleri, yollar vb. özellikler yer alıyor. Anlatım dili İngilizcedir.
eurotruck2.com

17 YORUMLAR

 1. merhaba, oyunu ilk defa kurup direkt 1.6.1 i yüklmeye çalıştım ve dosya kontrolü sırasında hata verdi. (yani 1.1.1. den yükseltirken- any older versiyon to 1.6.1. le yüklemeye çalışırken-) aynı şeyi 1.3.0 güncellemesi yapmaya çalışırken de yaptı.

  problem nedir sizce? (1.1.1. hali sorunsuz çalışıyor.)

     • cevabınız “adam gibi” olursa; “Oyunu Yasa Dışı Yollarla Oynadığınız Için Böyle Hatalarla Karşılaşmanız Normal..” demek yerine “oyununuz orjinal değilse bu tip hatalar görebilirsiniz. eğer orjinal oyun sahibiyseniz, şöyledir böyledir… şuraya ulaşmalısınız vs…” demeyi/diyebilmeyi öğrenebilirseniz, karşılıklı olarak daha iyi anlaşabiliriz.

      “Yardım Mı Arıyorsun Yoksa Atar Mı Yapmaya Çalışıyorsun ?
      Adam Gibi Git Orjinal Oyunu Al Da Böyle Sorunlarla Karşılaşma..” bu üslubun size ne getireceğini düşünüyorsunuz merak ediyorum.

      illegal bir çağrı yapan, siteyi zor duruma düşürebilecek kişilere bile bu şekilde geri dönüş/cevap verilmez. ha, benim(bizim) vizyonum(uz) yok; sitenin iletişimi de umrum(uz)da değil. reklam, para, tanınma… bizim için esas olanlardır diyorsanız (sanmıyorum diyeceğinizi de) iş başka.

      sitenin eriştirdiği modlardan, haberlerden oldukça memnun olsam da; iletişim kurmayı, cevap vermeyi öğrenmek için daha çok yolu olduğunu düşünüyorum.

  • peki sordun mu o yorumu yaparken oyunun orjinal mi diye? hayır. henüz sormuş bile değilsin.

   maalesef, ingilizcem yetersiz olduğu için ve burayı da yardım alabileceğim bir yer olarak gördüğümden burada sorunumu belirtip bir yönlendirme veya çözüm isteği taşıyordum.

   sağolsun sabah ingilizcesi derdimi anlatabilecek kadar iyi olan bir arkadaşım scs ile iletişim kurup destek alarak sorunumu çözdü.

   sen sormadan oyunumun orjinal olduğunu da söyleyeyim.

   içimde hiçbir kırgınlık ya da kızgınlık yok. bu güzel yeri daha da güzelleştirip, avrupa genelinde ets2 siteleri içinde fark edilmesi ve daha ciddi daha oturmuş bir yer almasını isterim. öncelikli olarak da iletişim konusunda (yorumda bulunanlar da dahil. hatta onlar öncelikle) iyileşmeliyiz.

   cevap verdiğin için teşekkür ederim.

 2. Hocam Kolay Gelsin… Benim Çok Büyük Bi Sıkıntım Var World Of Trucks Ile Ilgili… Bana Bu Konuda Yardımcı Olabilir Misiniz ?

  Oyunu Ben Orjinal Olarak Aldım BİMEKS’ten Ve Oyunun Şifresini Ilk Girişte Kullandım. Henüz Hiç Bir Sorun Yaşamamıştım Taa Ki World Of Trucks’a Kayıt Olana Kadar.
  World Of Trucks’a Kayıt Olmak Isterken Benden Ürün Anahtarını Istedi Yazdım Diğer Yerleri De Doldurdum En Son Olarak “Create Account”A Tıkladım Bi Hata Verdi Sanırım Şifre Ile Ilgiliydi Düzelttim Ve Tekrar “Create Account”A Tıkladım Bana Bu Kez “THE SPECIFIED SERIAL CODE IS INVALID OR ALREADY ASSOCIATED WITH AN EXISTING ACCOUNT.

  NOTE: PRODUCT KEYS ASSOCIATED WITH UNVERIFIED WORLD OF TRUCKS ACCOUNTS ARE RELEASED AFTER 24 HOURS.” Şeklinde Bi Hata Verdi.

  Bu Konu Ile Ilgili Bilginiz Var Mı ? Ya Da Bilgi Bulabilir Misiniz ? Kimle Görüşmem Gerekiyor Bu Sorunun Giderilmesi Için ?

  Yardımcı Olursanız Size Minnettar Kalırım Iyi Günler…

   • orjinaline bu parayı vermeye hiç gerek yok şuanda 1.7.0 güncelledim ve orjinal oynuyorum ufak bi ayar ve değişiklik sonucu yada beklerseniz bir yada iki hafta içinde zaten crack çıkyor ve hiç bir sorun olmuyor bire bir orjinal senelerdir tır oyunlarını ve ets yi böyle oynuyorum saygılar

 3. ya admin 1.5.2 nin ürün anahtarını ver başka bişi istemiyom sırf kamyon yaması için daha düşüklerde yama kalmadı bulamıyom olmuyo sırf onun için admin hadi ya yap bi güzellik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here