Euro Truck Simulator 2’nin Tamamen Yenilenen Paris Şehri Tanıtıldı

3

Euro Truck Simulator 2’nin Tamamen Yenilenen Paris Şehri Tanıtıldı
Paris’in ışıkları ufukta göründü…

SCS Software, Euro Truck Simulator 2‘nin Vive la France DLC‘si nedeniyle değiştirilecek olan Paris şehrinin yeni ekran görüntülerini paylaştı. Şu an haritada var olan Fransa’nın başkenti Paris güncelleme ile değişecek. Ücretli DLC’nin içeriği olmayacak tabii Vive la France paketini aldığınız Fransa’nın yeni bölgelerine gidebileceksiniz.
SCS’nin harita tasarım ekibi oyun evreninin yeni bölgesi için büyük çaba sarf etmiş. Kırsalda son derece ayrıntılı tasarlanmış sürüş için ilginç yerler var. Gerçek kamyon şoförünün gözünden olduğu gibi Fransa’yı göstermeye çalışmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Vive la France DLC‘nin yeni alanları ile birlikte inşasını henüz yeni bitirmişler. Euro Truck Simulator 2 oyununun temel şehirlerinden olan eski Fransa’nın bazı parçalarına yeniden dokunmuşlar. Projenin bu aşamasında hala önlerinde birkaç hafta var. Son rötuşları yapmak, her şeyi iyice ele alarak test etmek ve emin olmak ile kritik noktalarda performansı optimize etmeleri ve ekonomiyi dengelemeleri gerekiyor.

Paris’in Işıkları

Yeni DLC üzerinde çalışmaya başladıkların yapılacak ilk işlerden biri eski Paris’in ek olarak yeni şehirler ve yollarla inşa edilmesiydi. Sıfırdan yepyeni bir şehir kuruldu, eski sürümde hiçbir şey kalmadı.

Paris’e Hoşgeldiniz!
Paris şehri Euro Truck Simulator 2 oyununun temel özelliklerine dahil edilmiş ve Fransa haritası ile birlikte ilk çıkışından beri bulunmaktadır. SCS ekibi bu şehrin büyük bir ilerlemeyi hak ettiğini hissetmiş. Bu içerik tüm ETS 2 oyuncuları için olacak, Vive la France DLC’sinin planı olmayacak.
Francilienne ve Périph
Paris ulaşım yapısının en önemli unsuru ring yollarının Paris alanının içinde ve çevresinde olmasıdır. En çok Francilienne ve Boulevard Périphérique aka “Périph” dışındaki halka yollara odaklanmışlar. Ağır vasıta araç trafiği normal Paris’in iç bölgesine girmez fakat bunu bypass etmişler. “İşin en önemli kısmı bu şehir alanlarını gerçekte hissetiğimiz gibi göstermekti” diyor SCS Software.
Ek olarak yol ağır ve inşa ettikleri tüneller Périph’in ayrılmaz bir parçası. Aynı durum yeni inşa edilen kavşak türleri için de geçerli. Paris’in yeniden inşası için tamamı gerçek manzaralara dayalı büyük ve özgün binalar oluşturdular. Paris yollarında birçok özgün lokasyonu keşfedeceğiz!
Sorunsuz çalışan ekonomi
Ekonomi her yeni şehrin önemli bir parçasıdır. Ekonomik altyapı inşat edilmiştir ve havalimanı, araba fabrikası ve diğer yeni şirketleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bunun bir sonucu olarak yeni çalışmada her şeyi oyunun içindeki global ekonomi ile dengelemek zorundalar

Henüz kesin çıkış tarihi verilmemiştir. Açıklamaya göre Ekim ayını geliştirmekle harcayacaklarını ve Kasım ayında çıkabileceğini söyleyebiliriz. Yine de son söz her zaman olduğu SCS ekibinde…

Takipte kalın! 😀

 

 

SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2

Kimler neler demiş?

3 Yorum - "Euro Truck Simulator 2’nin Tamamen Yenilenen Paris Şehri Tanıtıldı"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Hasan
Ziyaretçi

Ücreti ne kadar olucak usta bir bilginiz varmı?

a
Ziyaretçi

yeni ai gelmiş

Emir
Ziyaretçi

Yeni Paris’e dlcsi olmayanlar giriş yapabilecek mi yoksa o şehrede dlc zorunlumu olacak
Steamde bakiye hazır 🙂

wpDiscuz