Ana sayfa Haberler Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor!

Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

3
Euro Truck Simulator 2’nin Almanya Haritası Yenileniyor! [1.32 Güncellemesi]

SCS Software resmi olarak Almanya ülkesinin 1.32 güncellemesinde revize edilmeye başlanacağını açıkladı.

ETS 2‘nin 1.31 güncellemesi geçtiğimiz haftalarda tamamlanmış ve çok olumlu geri bildirimler alınmıştı. Şimdi ise 1.32 güncellemesine ait yeni bir özelliği duyuruyorlar. Topluluğun en büyük isteiği olan ana haritanın yenilenmesi 1.32 güncellemesi ile ilk olarak Almanya’da gerçekleşecek. Harita tasarımcıları arasındaki küçük ama tutkulu bir ekip var olan ana haritayı en son çıkan DLC’deki görsel kalite standartına ya da en azından ona yakın bir noktaya getirmek için oyun haritasının Almanya bölümünde rötuş ve yenileme yapıyor. Yıllar önce inşa edilen Almanya’dan başlamayı seçmişler.

SCS Software açıklamasında tek bir adımda bütün ülkeyi yapamayacağını belirtmiş. Almanya’nın kapladığı alan herhangi bir harita DLC’si ile karşılaştırıldığında çok büyük kalıyor. ETS 2 ve ATS için yeni içerik ilermelelerini yavaşlatmak istemiyorlar. Bu nedenle eski harita içeriğini yenileme amacı olan ayrı bir takım kurulmuş. Sadece Almanya’yı değil ana haritadaki diğer ülkeleri de yenileyecekler bunun için birçok oyun güncellemesi çıkacak ve önemli bir zaman harcanacak. Ve iş bittiğinde eski DLC’ye de başlayabileceklerini ekliyorlar.

Ekran görüntülerinde görüldüğü gibi Alman otobanlarındaki dokunuşlar dikkate değer. Bazı şehirler büyük ölçüde değişirken bazıları da yeni dokular, bitki örtüsü ve en kötü olan şeylerin temizliği ile şimdilik biraz cilaya kavuşacakmış. 1.32 güncellemesindeki değişiklikler ile birlikte bu takımın odak noktası yavaş yavaş kuzeyden güneye doğru kayacak. Aşama 1’de şu an gördüğümüz yerler değişecek. Bu böyle sürecek. Tüm bu çalışmalar Euro Truck Simulator 2 sahibi olan herkese ücretsiz güncelleme olarak sunulacak. Herhangi bir DLC ile sunulmayacak ve ücret ödenmeyecek.

 

Rock, Paper, Shoutgun sitesinin SCS Software çalışanları ile gerçekleştirdiği sohbette ETS 2 ana haritasının yenileneceği açıklanmıştı. Buradan izleyebilirsiniz. Sonuç olarak Almanya’nın kuzey kısımları 1.32 güncellemesi ile yenileniyor. Aşama aşama başta Almanya ardından diğer ülkeler yenilenecek. Şimdilik Baltik Ülkeleri paketine yakın olan yerler yenileniyor. Bunlara örnek vermek gerekirse Hamburg, Kiel, Rostock, Berlin şehirleri gösterilebilir.

Teşekkürler SCS Software!

 

Son gelen önemli bilgileri yine burada aktarmıştık. Mutlaka okuyun!

SCS Software’dan Yine Çok Önemli Açıklamalar! [Open House Prague 2018]

 

1.32 güncellemesinin ana konusunu burada açtık. Bekleriz… 🙂

 

SimülasyonTÜRK

3 YORUMLAR

  1. Oyun çok güzel ama bazı değişikler gerekiyor oyunu birazdaha gerçekçi olarak tasarlamaları gerekiyor Türkiye haritası yüklenmesi dört mevsim şöförün araçtan inip dorsesin ayağını kaldırması şehirlerin insan kalabalığı trafikte çeşitli araçların ve kalabalık trafik olması dünya haritasının komplike oyuna yüklenmesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here