Ana sayfa Haberler Euro Truck Simulator 2’nin 1.34 Güncellemesi ile MAN TGX Euro 6 Aracı...

Euro Truck Simulator 2’nin 1.34 Güncellemesi ile MAN TGX Euro 6 Aracı Eklendi!

4

Euro Truck Simulator 2’nin 1.34 Güncellemesi ile MAN TGX Euro 6 Aracı Eklendi!

Yıllardır beklenen araçlardan biri olan MAN TGX Euro 6 an itibariyle 1.34 güncellemesi ile eklendi. SCS Software, 2019 yılının ilk güncellemesinde daha önce söz verdiği çekiciyi oyuna ekliyor. Bu küçük bir bakım güncellemesi ancak araç departmanının uzun süredir üzerinde çalıştığı MAN TGX çekicisinin Euro 6 modelini de içeriyor. Büyük şeylerin planlandığı 1.35 güncellemesi ise son canlı yayında belirtildiği gibi ilkbahar mevsiminin sonunda çıkacak.

 

MAN TGX Euro 6

ETS 2’nin MAN TGX Euro 6 çekicisi 3 kabin ve 8×4 ağır nakliyesi şasi de dahil toplamda 6 şasi türü ile geliyor. MAN firmasından elde edilen verilere göre tasarlanan aracın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Birkaç yıl önce Efficient Line 2 sürümünde sınırlı referanslarla çalışmalara başlanmıştı. SCS burada bir yıldan fazla bir süreyi bütün şasileriyle çıkarmak istediği için çeşitli kaynakları kovalayarak geçirmiş. Birkaç ay önce MAN firmasından CAD dosyalarını elde ettiğini de açıklamıştı. Böylece daha güçlü verilerle daha yüksek ve doğru bir model ortaya çıkarmayı başarmışlar. Gelecekte şu an güncel üretim modeli olan Efficient Line 3 de dahil edilecekmiş.

 

 

ETS2 – 1.34:

  • MAN TGX Euro 6
  • Zaman bölgesi alanları düzeltildi – Kaliningrad bölgesi, RU (Beyond the Baltic Sea DLC gerekir)
  • Birçok çeşitli harita düzeltmeleri ve iyileştirmeleri

 

ETS 2 – 1.34 Güncellemesi ana konusu için buraya tıklayın.

SimülasyonTÜRK

4 YORUMLAR

  1. Daewoo BS090 New, Iveco Urbanway, Karsan Atak, Isuzu Ecobus, Isuzu NP 37 otobüslerinden her hangisini ETS 2 için yapa bilirmisiniz?

  2. betalar sekmesinde 1.34 cıkmıyor daha önceden 1.33 1.32 betalarına katılmıştım bu niye gözükmüyor ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here