Euro Truck Simulator 2’de Sanat Yapıları

7

Euro Truck Simulator 2’de Sanat Yapıları

SCS Software Blog’ta daha öncede ETS 2’de bulunan sanatsal yapılar yayınlanmıştı. Oyunun çıkmasında çok az bir süre kala bugün 4 yeni ekran görüntüsü yayınlandı.

Oyun çıkış tarihi(İnternet indirilebilir sürüm): 19 Ekim 2012

19 Ekim’de oynamak dileğiyle…

hasan525 – Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

Kimler neler demiş?

7 Yorum - "Euro Truck Simulator 2’de Sanat Yapıları"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
EuroTrucker83
Ziyaretçi

İşte SCSnin tek hatalı bulduğum yönü bu… Araç kullanırken önünden geçtiğimizi bile farketmeyeceğimiz bazı gereksiz ayrıntılar üzerinde çok fazla duruyorlar. araç simulasyonu değil de doğa simulasyonuymuş gibi. Araç içindeki düğmelerin aktive edilmesine ya da alçak kabin araçların içerden mega kabinli olmamasına dikkat etmeleri gibi şeyler daha önemli bence bu oyun için. Yoksa çevre grafiklerine lafım yok muazzam tabiki. Ama bazı ayrıntılar çok çok gereksiz bunu da kabul etmek gerek.. Paylaşım için sağolun 😉

Ziyaretçi

ets 2 de çift dorse videosu görmedim ancak var diyorlar doğruysa bir iki video yayınlayabilir misiniz ? dirt devil dan yada MadxMax den

Mr. Salieri
Ziyaretçi

evet benimde merak ettiğim bir soru. çift dorse resmi görmüştüm ama video hiç görmedim. varmı sayın admin çift dorse video?

Ziyaretçi

aynen çift dorse vidyo

Ozan
Ziyaretçi

bu adamlar herşeyi düşünmüş çok güzel,harika.. ama bence en eğlenceli ve en güzel şeyi unutmuşlar,adam bi kar yapar oyuna. kar felan yağsa daha güzel olurdu.

Mr. Salieri
Ziyaretçi

ORJİNAL ALALIMKİ FİRMA İLERİDE YAPACAK OYUNLARINDA KAR VE ÇİFT DORSELERİDE YAPSIN…