Ana sayfa Haberler Euro Truck Simulator 2’de Sanat Yapıları

Euro Truck Simulator 2’de Sanat Yapıları

7

Euro Truck Simulator 2’de Sanat Yapıları

SCS Software Blog’ta daha öncede ETS 2’de bulunan sanatsal yapılar yayınlanmıştı. Oyunun çıkmasında çok az bir süre kala bugün 4 yeni ekran görüntüsü yayınlandı.

Oyun çıkış tarihi(İnternet indirilebilir sürüm): 19 Ekim 2012

19 Ekim’de oynamak dileğiyle…

hasan525 – Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

7 YORUMLAR

  1. İşte SCSnin tek hatalı bulduğum yönü bu… Araç kullanırken önünden geçtiğimizi bile farketmeyeceğimiz bazı gereksiz ayrıntılar üzerinde çok fazla duruyorlar. araç simulasyonu değil de doğa simulasyonuymuş gibi. Araç içindeki düğmelerin aktive edilmesine ya da alçak kabin araçların içerden mega kabinli olmamasına dikkat etmeleri gibi şeyler daha önemli bence bu oyun için. Yoksa çevre grafiklerine lafım yok muazzam tabiki. Ama bazı ayrıntılar çok çok gereksiz bunu da kabul etmek gerek.. Paylaşım için sağolun 😉

  2. ets 2 de çift dorse videosu görmedim ancak var diyorlar doğruysa bir iki video yayınlayabilir misiniz ? dirt devil dan yada MadxMax den

  3. evet benimde merak ettiğim bir soru. çift dorse resmi görmüştüm ama video hiç görmedim. varmı sayın admin çift dorse video?

  4. bu adamlar herşeyi düşünmüş çok güzel,harika.. ama bence en eğlenceli ve en güzel şeyi unutmuşlar,adam bi kar yapar oyuna. kar felan yağsa daha güzel olurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here