Euro Truck Simulator 2 Yeni Nesil Scania R ve S Çekicilerinin 3D Tarama İşlemi [Video]

1

Euro Truck Simulator 2 Yeni Nesil Scania R ve S Çekicilerinin 3D Tarama İşlemi [Video]

SCS Software‘ın Yeni Scania R ve S çekicileri için yaptığı resmi açıklamanın ardından bugün İsveç Södertalje’de bulunan Scania Demo Centre‘da yaptıkları 3D tarama çalışmasına ait bir video yayımladı. Öncelikle yapılan ilk açıklamayı okumak için tıklayın.

SCS’den küçük bir teknik ekip geçtiğimiz yılın sonunda Scania’nın yeni S ve R çekicilerinin ayrıntılı fotoğraflarını çekmek ve 3D taramasını yapmak için İsveç’in Södertalje şehrinde bulunan Scania Demo Centre’e gönderilmişti. Teknik ekipte bulunan 2 kişi 5 gün boyunca yeni çekiciler üzerinde çalıştı. Tüm bu anların videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Böylece ilk kez bir aracın hangi aşamalardan geçerek SCS ofisindeki bilgisayarlara gittiğini daha iyi bir şekilde görebileceksiniz.

Yeni nesil SCANIA çekicilerinin 3D tarama işlemi!

https://youtu.be/pUPTEVF_xsg
Açıklamaya göre videoda gördüğünüz elle 3D tarama işlemini ilk defa kullanmışlar. Yine daha önce yaptıkları açıklamada farklı teknikler kullanarak modellerin tasarım ve geliştirme süreçlerini hızlandıracaklarını belirtmişlerdi. 3D tarama cihazı işlerini kolaylaştırmış görünüyor.
Scania ile yapılan anlaşmada aşağıdaki araçlar bulunuyor. Scania S 580 4×2 Yüksek Kabin, Scania R 450 4×2 Normal Kabin, Scania R 450 6×2 Yükseltilmiş Kabin, Scania R 450 6×2 Yüksek Kabin

 

SCS Software blog yazısında 5 günde neler yaptığını ayrı olarak günlük şeklinde anlatıyor. Ulaşmak için tıklayın.

Sonuç olarak SCS ekibi İsveç’ten aldığı verilerden çok memnun ve Scania yeni nesil çekicilerinin 3D tarama cihazı ile oluşturulan ayrıntılı dijital 3D modelleri üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. Milimetre hassasiyetli 3D tarama referansına sahip olmak onlar için harika.
Scania ile yapılan işbirliğinden memnun olduklarını ve teşekkür ettiklerini iletiyorlar.
Daha önce yapılan açıklamada Scania’nın yeni nesil R ve S çekicilerinin 10-12 aylık bir süreç sonunda Euro Truck Simulator 2’ye gelebileceği belirtilmişti. Bu yazıda çıkış tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır. Farklı teknikler kullanarak üretim aşamasını kısaltacaklarına eminiz. İyi çalışmalar!
SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2

1 YORUM

  1. Hayirli gunler benim bi sorunum vardi yeni nesiller Scania nezamant cikacak euro truck simulator 2 ye
    ve bunlar otomatik yeni profil actimda oyunda gozukecekmi tirlarin arasinda merakla bekliyorum
    nezamant eklenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here