Euro Truck Simulator 2 Yeni Işık ve Hava Sistemi Geliyor

15

Euro Truck Simulator 2 Yeni Işık ve Hava Sistemi Geliyor

Grafik güncellemesinden ekran görüntüleri yayınlandı. Harika görünüyor!

SCS Software, Euro Truck Simulator 2’nin grafik güncellemesinden ilk ekran görüntülerini yayınladı. İskandinavya DLC’si ile gelecek olan bu güncelleme oyunculara ücretsiz sunulacak. İskandinavya manzaraları bu grafik güncellemesiyle daha da iyi görünecek.

*Not: Aşağıdaki yazılanlar sadeleştirilmiştir. Teknik bilgiler içerir. Euro Truck Simulator 2, 2015’te yeni nesil grafiklerle karşımıza çıkacak.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_001

Daha önce DAF XF Euro 6 ile yayınlanan görüntülerde vardı. Bu güncellemeyle oyun ortamına önemli değişiklikler gelecek. Çeşitli oyun içi grafik işleem elemanları değiştirilmiş veya görüntüler olduğu gibi daha zengin renk paleti elde etmek için geliştirilmiştir.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_002

En çok dikkat çeken değişiklikler arasında HDR ton-haritalama hesaplamaları ile güneş milleri iyileştirmeleri var. Her hava koşulu için kendine özel aydınlatma ön ayarı vardır. Bunlara bağlı olarak oyun ortamında farklı sahne aydınlatması ve yansıtma sağlanabilir.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_009

Güneş milleri (bazen de Tanrı Işınları olarak adlandırılan) yeni hesaplama algoristmasını kullanarak daha yumuşak ve daha gerçekçi efektler oluşturur. ETS 2’den günbatımı ve gündoğumu sırasında sürüş yaparken henüz görmediğiniz manzaralar sağlayacaktır. Görünümü geliştirmek amacıyla sis/pus hesaplama sistemini değiştirmeye karar vermişler.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_003

Gölgeleme ve işleme kodu değişiyor, ayrıca oldukça fazla olan oyun varlıklarını ayarlamaları gerekiyor. Görüntüde gördüğünüz bu binalar ve yollar gibi birçok nesnelerin güncelleştirilmesi gerekiyor.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_004

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_005

Bu işin yarısı tamamlanmıştır. Hala önlerinde oldukça fazla şey var. İskandinavya DLC’sinin yanında bu yazıda belirtilen iyileştirmelerin güncellemeyle çıkarılması hedefleniyor. Görsel değişiklikler her yerde çok farklı olacaktır. Tüm ETS 2 sahibi oyuncular için ücretsiz olarak sunulacaktır.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_006

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_007

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_008

 

Ayrıntılı olarak bakmak için üzerine tıklayın.

Sonuç!

2015’te yeni nesil bir Euro Truck Simulator 2 ile karşılaşacağız. İskandinavya DLC’si oyunun atmosferini değiştirecek. Bu grafiklerle harika fotoğraflar alınacak. Güncelleme oyunculara ücretsiz sunulacak. Görüntülerde servis, garaj, yollar, binalar, firmaların değiştiğini görüyoruz. ETS 2 dünyası yavaş yavaş farklılaşıyor.

 

İskandinavya DLC‘si Simdepo.com‘da satışa sunulacaktır. Bilginize…

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk

Kimler neler demiş?

15 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Yeni Işık ve Hava Sistemi Geliyor"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Bilal
Editor

Oyunu cidden baştan tasarlıyorlar. Ama benim PC ayvayı yiyecek 😀

hamza
Ziyaretçi

ya beyler abartmayin alt tarafi scs yapsa yapsa ne kadar yapcak herkezin pc kaldirir gene dert etmeyin sanki bana Ubisoft yada Rockstar games oyunumuda onun icin dert etmeyin her pc amma orta amma low da açacakdir

İbrahim Efe
Ziyaretçi

Ne yazık ki işler düşündüğünüz gibi olmuyor. Grafik veri tabanı geliştirildikçe alt tabaka bilgisayarlarda ETS 2 oynanmaz hale geliyor. Mesela Ben başta 1.8.2.5 sürümüne kadar 2 GB Rami bulunan Onboard ekran kartlı bilgisayarla rahatlıkla oynayabiliyordum. 1.15.1 sürümünden sonraki güncellemlerde tır daha yerinde kalkar kalkmaz grafik sürücüsü donuyor…

erdem
Ziyaretçi

oyunun grafikleri ats gördümüz grafiklere uluşacak galiba güncelleme nazamn gelir heycanla bekliyoruz

Mehmet
Ziyaretçi

gtx 980 acarmi ets 2 admin bana cevap ver dayim veride pc pcden pek anlamiyorumda ?

Bilal
Editor

En yüksek seviyede oynarsın

Barış
Ziyaretçi

Ağaçlar ve yeşil alanlar, diğer yerlere göre kötü kalmış onları’da elden geçirirler ise yeni oyun gibi olur onun dışın’da 6. ekran görüntüsün’de köprü suyun üstün’de duruyor gibi 😀 gerçi oyun için’de göremiyoruz ama böyle görsellerde bile çok sırıtmış.

Mehmet
Ziyaretçi

en yuksek demi oww yeeah ultra yani eyvallah sağolasın

harun
Ziyaretçi

2015 e girdik ne zaman çıkar

yasin
Ziyaretçi

ne zaman gelecek

yasin
Ziyaretçi

protesto ediyorum bu güncelleme gelene kadar oynamıycam

Zafer
Ziyaretçi

admin 1.15.1 güncellemesi yayınlanmış ama indiremiyorum bu sorun tek bende mi var.. aynı sorun olanlar bi belirtse ya.. yoğunluktan dolayı böyle bişey olabilir mi

birkan
Ziyaretçi

Windows 8.1 e ets2 indirsem ne olur birisi bana bir şey söylesin (asus x55c laptop)

wpDiscuz