Euro Truck Simulator 2: Yeni DAF XF Euro 6 Görüntüleri

4

Euro Truck Simulator 2: Yeni DAF XF Euro 6 Görüntüleri

Ne zaman çıkacak?

 

1 yıldan fazladır beklenen Yeni DAF XF Euro 6, Eylül ayının ikinci yarısında çıkıyor.

ets2-daf-xf-euro-6-oyun-ici1

Yeni DAF uzun süredir bekleniyor. SCS Software bununla ilgili 3D modelin oyuna aktarmanın çeşitli uğraşlarından bahsetti.

DAF XF Euro 6 şasi seçenekleri, kabin değişimi ve modifiye seçenekleri ile geliyor.

ets2-daf-xf-euro-6-oyun-ici2

ets2-daf-xf-euro-6-oyun-ici3

 Selamlar!
Endişeli bekleyiş içinde olduğunuz tırlardan birinin tamamlanmasına sonunda yaklaşıyoruz. Olabildiğince çabuk çıkarmak için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz.

Tırlar yaptığımız bütün 3d modeller arasında yapımı ve oyuna aktarımı en zor olan şey. Biz hep size daha hızlı teslim etmeyi düşünüyoruz ama yapılanlar tek bir şeyden ibaret değil, yeni bir tır modellemek en azından bir yılın yarısını alıyor. Nasıl bu süreci hızlandırabiliriz? Şu anda biz yüksek detaylı referans verilerine ulaşmak için daha gelişmiş 3d tarama teknolojilerine bakıyoruz. Ayrıca sürekli eğer bir şeyler yapmayı bırakırsak, veya bir tır sadece sınırlı kabin, şasi ve güncellemeyle kalsa ne olurdu diye tartışıyoruz. Sizin için ne ifade ediyor?

Her neyse, bu, Yeni DAF XF Euro 6 için söz konusu bile olamaz, DAF XF, standart kabin, şasi seçenekleri ve diğer geliştirme seçenekleriyle gelecek.

Her ne kadar tırlar çalışandan ve finansal açıdan hatrı sayılır ölçüde yese de, gelişen ve yeni gelecek ETS2 güncellemesinde standart tır modellerini biz sizlere gelecekteki oyun güncellemeleri de dahil olmak üzere ücretsiz vermeye devam edeceğiz. Hissediyoruz ki oyundaki ek isteğe bağlı öğeler için destek istemek adil ama çekirdek deneyim herkes için geliştirildi.

Sabrınız için teşekkürler, şimdilik yeni DAF için son testleri yapıyoruz. Eylül ayının ikinci yarısında çıkarmayı hedefliyoruz.” SCS Software

ets2-daf-xf-euro-6-oyun-ici4

Eylül ayında herkes DAF E6 mı kullanacak?

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

Galeri

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "Euro Truck Simulator 2: Yeni DAF XF Euro 6 Görüntüleri"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Enes
Ziyaretçi

Biz Mercedes İstiyoozzzzz

ÇAĞATAY
Ziyaretçi

CIKMADIMI BIDE DAF EURO 6 AYNI BOLEMI OLACAK BIDE İÇİ AYNI BOLEMI OLACAK

ÇAĞATAY
Ziyaretçi

Selamunaleykum kardeş bısey sorcam ben daf euro 6 nın içi fotodaki gibimi olacak oyunda tıpkısımı yksa normal dafın ıcı gıbımı olcak

efe
Ziyaretçi

gold da çıkar belki