Euro Truck Simulator 2 – Vive la (Tour de) France DLC Fotoğrafları

4

Euro Truck Simulator 2 – Vive la (Tour de) France DLC Fotoğrafları

Sadece World of Trucks’ta yaşamıyoruz ki!

SCS Software, Euro Truck Simulator 2’nin Vive la France DLC‘sinden gerçek hayatla karşılaştırılan fotoğraflar yayınladı. Euro 2016 başında çıkışı gerçekleşen National Window Flags DLC yayınlanma zamanı tesadüf değildi.

103. kez düzenlenecek olan 2016 Tour de France Uluslararası bisiklet yarışı 4 Temmuz günü Normandiya’dan başlayan etkinliğe ait bir fotoğrafı da aşağıya iliştirmişler. 24 Temmuz’da Paris’de bitecek olan turda yarışçılar 21 aşamada toplamda 3,535 kilometre yol katedecekler.

İlk sırada Gué Sainte Marie değirmeni var. Hemen altında ise Les Trois-Moutiers değirmeni bulunuyor. Google Street View sisteminden yardım aldıklarını yine belirtiyorlar.

Vive la France DLC’sinin çıkış tarihi yine açıklanmadı fakat yakın olduğu bu yazıdan anlaşılıyor. Sadece değirmen görüntüsü ve onun gerçek hayattaki fotoğrafı verildi. SCS Software bu DLC’de yine gerçek yerleri oyuna güzel bir şekilde aktarmaya çalışıyor. Bakalım ne zaman çıkacak ve bunun dışında ne gibi ciddi yenilikler getirecek?

 

SimülasyonTÜRK Euro Truck Simulator 2

4 YORUMLAR

    • “paramızla rezil oluyoruz” Yanlış bir ifadedir. Siz ücreti ana oyuna veriyorsunuz. Kimse sürekli içerik üretmek zorunda değil veya hızlı bir şekilde sunmak zorunda değil. Her güncelleme tamamlanmış bitmiş şekilde oyuna gelir. Oyunu alırken o an var olan tam sürümü size veriliyor. Erken erişim aşamasında olan bir yapım değildir. DLC çıkış tarihi yakınlarda duyurulacaktır. Planlanan birçok özellik var. SCS Software artık değişiyor. Bunu yakında herkes görmeye başlayacak. Şirket büyüyor ve çalışanlar artıyor bu da projelerin hızlı bir şekilde sunulması demek.

      • ifademde herhangi bir yanlışlık yok. ne çıkardılarsa aldım. son zamanlarda kendimi enayi gibi hissediyoru. ki sadece bu benim görüşüm değil. artık gidecek yer kalmayınca oyunda bir döngü oluyor ve başa sarıyor. bu oyunun sürekliliği ancak harita genişlemesi ile olur. ama adamlar sürekli boya işleriyle oyalayıp duruyorlar. nisan ayından beri yakında çıkacak deniyor. temmuzu yarıladık hala yok. yok euro2016ymış yok bisiklet turu heralde fransada ligler başlayana kadar bekleyeceğiz!!

Bir Cevap Yazın