Euro Truck Simulator 2 – Vive la (Tour de) France DLC Fotoğrafları

4

Euro Truck Simulator 2 – Vive la (Tour de) France DLC Fotoğrafları

Sadece World of Trucks’ta yaşamıyoruz ki!

SCS Software, Euro Truck Simulator 2’nin Vive la France DLC‘sinden gerçek hayatla karşılaştırılan fotoğraflar yayınladı. Euro 2016 başında çıkışı gerçekleşen National Window Flags DLC yayınlanma zamanı tesadüf değildi.

103. kez düzenlenecek olan 2016 Tour de France Uluslararası bisiklet yarışı 4 Temmuz günü Normandiya’dan başlayan etkinliğe ait bir fotoğrafı da aşağıya iliştirmişler. 24 Temmuz’da Paris’de bitecek olan turda yarışçılar 21 aşamada toplamda 3,535 kilometre yol katedecekler.

İlk sırada Gué Sainte Marie değirmeni var. Hemen altında ise Les Trois-Moutiers değirmeni bulunuyor. Google Street View sisteminden yardım aldıklarını yine belirtiyorlar.

Vive la France DLC’sinin çıkış tarihi yine açıklanmadı fakat yakın olduğu bu yazıdan anlaşılıyor. Sadece değirmen görüntüsü ve onun gerçek hayattaki fotoğrafı verildi. SCS Software bu DLC’de yine gerçek yerleri oyuna güzel bir şekilde aktarmaya çalışıyor. Bakalım ne zaman çıkacak ve bunun dışında ne gibi ciddi yenilikler getirecek?

 

SimülasyonTÜRK Euro Truck Simulator 2

Kimler neler demiş?

4 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 – Vive la (Tour de) France DLC Fotoğrafları"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
gökhan
Ziyaretçi

bir senede dlc çıkmaz mı arkadaş!!! bizi böyle saçma sapan fotolarla oyalayıp duruyorlar. yazık paramızla rezil oluyoruz

MRX
Ziyaretçi

Admin bey, 1.24 travego veya tourismo modunu sabırsızlıkla bekliyoruz. Herhangi bir gelişme var mı bu ikisiyle ilgili ?

wpDiscuz