Euro Truck Simulator 2 Vive La France DLC’si Tahmini Çıkış Tarihi Açıklandı

0

Euro Truck Simulator 2 Vive La France DLC’si Tahmini Çıkış Tarihi Açıklandı

SCS Yolda: Poznan Game Arena 2016

Geçtiğimiz hafta Polonya’nın oyun fuarı olan Poznan Game Arena 2016 düzenlendi. Yaklaşan Euro Truck Simulator 2 – Vive La France! DLC’si ilk kez orada oynanabilir sürümüyle tanıtıldı.
ets-2-pga-2016-1

SCS firmasını orada Eryk(RootKiller) ve Piotr temsil etti. Ayrıca stand gibi işlemler ve çalışanların daveti lisanslama iş ortağı Polonya temsilcisi IMGN.PRO sayesinde oldu. Fuara özellikle yeni DLC’yi görmek için gelenlerin olduğu belirtiliyor. Buna örnek olarak Rus ve Avusturyalı insanları gösteriyorlar. Topluluğun sevgisiyle karşılaşmak her zaman onlar için büyük motivasyon kaynağı olmuştur.

Polonyalı Youtuber ve yayıncılardan olan lArturlPL, Janusz0821, ve Wujek Bohun da ziyaret düzenledi. Vive La France izlenimlerini çok yakında paylaşacaklar.

ets-2-pga-2016-2
Fuar için Vive La France DLC’sinin yeni bölgesinde 5 farklı senaryo hazırlandı fakat ziyarçilerin bu senaryolar dışında haritada özgürce dolaşma şansları bile varmış. Tanıtım sırasında DLC içeriğinin tamamı vardı. En çok sorulan soru tabii ki de DLC’nin zaman çıkacağı oldu. Projenin mevcut durumu PGA 2016’da açıkça tartışılmış, bu yüzden topluluğun geri kalanı ile de bu bilgileri paylaşıyorlar.
ets-2-pga-2016-3
PGA ziyaretçileri zaten kendi gözleriyle gördü, dünyanın inşa süreci hemen hemen tamamlanmış durumda. SCS ekibi optimizasyon ve hata düzeltme aşamasına geçmiş, çoğumuzun onların asla kaliteden ödün vermeyeceğini bildiğimizi belirtiyorlar. Bittiğinde çıkacağını son final sürümüne yaklaşmadan çıkış tarihi duyurmayacaklarını açıklıyorlar.
SCS’in yayıncı ve distribütör iş ortakları birkaç ay önce mağazaya koymaları gerektiğini belirtirken ancak SCS Software bu konuda onlarla başa çıkarak inatçı olmayı öğrenmiş.
ets-2-pga-2016-4

En saygın video oyun geliştiricilerinden biri olan Shigeru Miyamoto, “Gecikmeli bir oyun en sonunda iyi olur ama aceleci bir oyun sonsuza dek kötü olur.” der. SCS ekibi asla çalışmalarında belirli bir tarih için aceleci olmuyor ve onlar çıkış tarihinin duyurulmasından sonra erteleme yapmak istemiyorlar.

Şu aşamada en iyi tahmin nihai test ve parlatma gibi işlemlerin 6-10 hafta arasında zaman alabilir olmasıdır. Yılbaşından önce DLC’yi çıkarabilirler veya birkaç hafta bunu kaçırabilirler. Ama mümkün olduğunca en kısa sürede sıkı çalışarak çalışmaları sonlandırmaya söz veriyorlar. Yine beta testleri sırasında uğraşmak zorunda kalabilecekleri belirsizliklerin olduğunu belirtiyorlar.

Her durumda bizlerin Fransız aksanı için pratik yapmaya başlamamız gerektiğini çünkü yakında Fransa kapılarında ihtiyacımızın olacağını esprili bir şekilde belirterek blog yazılarını noktalıyorlar.

Sonuç olarak ETS 2’nin Vive La France DLC’si ve diğer içeriklerinin 6-10 hafta gibi bir zaman dilimi içerisinde çıkabileceğini tahmini olarak verdiler. Yılbaşından önce onların Noel bayramında da olabilir veya 2017’nin ilk haftalarına da sarkabilir. Şimdilik tüm testlerin yolunda gitmesi dileğiyle…
SimülasyonTÜRKEuro Truck Simulator 2

Kimler neler demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar