Euro Truck Simulator 2 v1.12 Güncellemesine Hazır Olun!

32

Euro Truck Simulator 2 v1.12 Güncellemesine Hazır Olun!

Bomba özelliklerle donatılan 1.12 güncellemesinden bilgiler…

 

 

SCS Software, geçtiğimiz hafta Euro Truck Simulator 2’nin 1.11 sürümünü tamamlamış 1.12 hazırlıklarına başlamıştı. 1.12’nin son test aşamasında olduğunu çok yakında çıkacağını bugün yeni blog konusuyla açıkladılar.

1.12 güncellemesi 1.11’in yarattığı sistemin üzerine yeni özelliklerle geliyor.

 

1.12 güncellemesinde 4 yeni özellik gelecek. Bunun yanında yeni bir tür DLC sistemi güncelleme ile eş zamanlı olarak çıkacak. “A New Type of the DLC” adıyla ne gelecek bilmiyoruz. Skin paketi olmadığını belirtiyorlar. SCS Software kadar oyuncusuna önem veren bir firma yok desek? 😀

 

 

Truck Browser – Kamyon Tarayıcısı

Mod kullananlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Eğer modunu bulmak, onun üzerinde değişiklikler yapmak istiyorsanız bu tarayıcıyı kullanacaksınız. Eklediğiniz aracı buradan bulacaksınız. Skinler, modifiye parçaları için işinizi kolaylaştıracak. Video gelmeden ne olduğunu anlamak zor.

truck-browser-ets2-1-12

 

Dorse Tarayıcısı – Trailer Browser

Yukarıda bulunan sistem bunun için de geçerlidir. Modla eklediğiniz dorseleri buradan bulabileceksiniz. Oyunda kullanmak için aktifleştireceksiniz. Video gelmeden ne olduğunu anlamak yine zor ama SCS Software bu iki özellikle mod sistemini kolaylaştırıyor.

Bir kez daha Teşekkürler!

trailer-browser-ets2-1-12update

 

Fotoğraf stüdyosu

Oyun içinde efektli bir şekilde fotoğraf çekmemize yarayan stüdyo güncelleniyor. Yeni özelliklerle donatılan panel artık daha iyi fotoğraflar çekmemizi sağlacak. Fotoğraflarını direkt World of Trucks hesabınıza gönderebiliyorsunuz.

-Görüntünün renk dengesini değiştirme seçeneği

-Doygunluğu değiştirme

-Yaratıcılık için yeni kamera açıları

ve “The New Type of the DLC” Cuma günü yayınlanacak blog yazısıyla ifşa edilecektir. 2 gün sonra çok büyük bir sürprizle karşılaşacağız.

Bekleyin takip kalın!

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

SimülasyonTürk!

32 YORUMLAR

 1. Bakiyorumda genelde türklerden yogun ilgi var ETS2,ye her seyi düsünüp yapiyor ama!.. DLC türk bayragi olmiycak nasilsa türk radyolari yok eklemiyorlarda.. bence birileri uyarmali bunlari…
  cok ayip ediyorlar..
  Kactane türk bu oynu alarak bunlara para kazandirdi ama geri dönüs yok..
  bence olmaliydi birda söyleyim cok ayip ediyorlar..

 2. Madem Mercedes’e lisans alamıyorlar o zaman araç düzenleme bölümünde logoyu değiştirme seçeneği versinler. Pes deki gibi. Pes Premier Ligin lisansını alamıyor ama takım düzenleme bölümünden takımların logolorunu kendimiz değiştirebiliyoruz. İnternette Mercedes logo modları var ama kaliteli değil. Sönük duruyor.

 3. ya şu scs niye yeni araçları bir türlü zamanında eklemez hani daf xf euro 6 1.12 güncellemesi ile gelecekti scs şarşırtmaya devam ediyor biz oyuncular için herşeyden önemlisi oyunda yenilik olması bana ne truck browserdan fotoğraf stüdyosundan daf xf euro 6’yı bekliyoruz zaten ecs konusunda darbe yedik

 4. yahu kardeşim emeğe saygı tamamda biz tır severler olarak yollarda karşılaşılacak ekstra durumlar yapılmalı.araçlarda hasar bulundurulmalı hala resim üzerine vakit kaybı yaşanıyor.insani ihtiyaçlar araç bakımları bunlar lazım 2 tane tır skini değil

 5. Büyük bir ihtimal bir kac türk radyosuda olucak 🙂
  Egsoz dumani gelebilir:)
  Limanlardan yük alma ve yük indir bindir yerlerinde degisiklikler olabilir 🙂
  Bu kadarini söyleye bilirim..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here