Euro Truck Simulator 2 v1.11 Güncellemesi Tamamlandı

56

Euro Truck Simulator 2 v1.11 Güncellemesi Tamamlandı

Uzun süredir geliştirilen 1.11 güncellemesi Steam’de tamamlandı.

1-11-tamamlandi-ets2

Oldukça uzun bir beta dönemi olduğunu belirtiyorlar.

 

1.11 betasında neler oldu hepsi bu adreste

http://eurotrucksimulator2.com/update/ets2_1_11_patchnotes.html

 

1.11 güncellemesiyle haritaya Venedik, Graz ve Klagenfurt şehirleri eklenmişti.

 

Özellikler:

 • Fizik, AI, simülasyon ve oynanış iyileştirmeleri yapıldı.
 • Koltuk ayarı özelliği getirildi. Oyunun atmosferi değişti diyebiliriz. Kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Kamera açıları değişiyor 🙂
 • Birkaç aydır süren AI trafik araçlarında ince ayarlar yapıldı.
 • 3 yeni şehir: Venedik, Graz ve Klagenfurt haritada sizi bekliyor.
 • Oyun arayüzü yenilendi.
 • Radyo ekranı düzenlendi.
 • Hız sabitleyicisi düzenlendi. F3 ekranına hız sınırı eklendi. Rota danışmanı sayesinde gittiğiniz yolun hız sınırını öğrenebiliyorsunuz.
 • Sway bar simülasyon desteği – Sallanma sistemi yenilendi.
 • Çekici ve dorse üzerinde kontrol arttırıldı.
 • Her dorse yükleri yeniden hesaplandı.
 • Kamyon ve AI çarpışmaları geliştirildi.
 • Oyun sesleri düzenlendi.
 • Havalı fren sesi daha gerçekçi yapıldı.
 • Kabin içi motor sesi seviyesi ve kabin dışı motor sesi seviyesi düzenlendi.
 • Dışarıda bulunan kamera açılarını kullandığınızda rüzgarın sesini bile hissedebiliyorsunuz.
 • Direksiyon açısı maksimum yapıldı.
 • Garaj satış özelliği getirildi.
 • Şirketinizin merkezi garajını başka bir şehre taşıyabiliyorsunuz.

001

İndirmek için;

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php

 

 *Steam kullanıcıları indirmesin onlarınki otomatik güncellenir.

 

Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com

 

56 YORUMLAR

 1. kaç saattir kuyruk bekliyorum az çıkında bende indiriyim beyler 😀
  yada bu steamın serverları değilde benden yana olan bi hatamı 30dk dir “Güncelleme Kuyruğunda” yazıyor yardım edermisiniz..

 2. iyi oldu güzel oldu da ETS2 de multiye giremiyorum Fatal Error
  —————————
  Unsuported game version detected! To play ETS2MP you need to have ETS2 1.10.1.17s (Steam release)!
  —————————
  Tamam
  ————————— Şu hataya sebebp oldu steam oto güncelledi bu sürümden kaynaklanan bir hata mı ?

 3. Steamden oyuna girdikten sonra profil kısmında çevirimiçi world of truck üyeliğini istedi onunla girdim. TSM moduyla açtım ve oyundan attı. Profilden modları kaldırıp girince oynayabiliyorum.

 4. Oyun 30 liraya düştü hala korsan soruyorsunuz,
  adamlar gece gündüz çalışıp emek veriyor üstelik bizi de adamdan sayıp Türkçe dil ekliyor…
  hadi emekleri bir yana oyunu mp oynamak ve güncelleştirme ek destekleri otomatik eklenmesi için oturduğunuz bir kafede 2 bira parasına vereceğiniz miktar neden bu kadar çok geliyor anlamıyorum.

 5. steam version of the game is not supported by this update steam will automatically update the game unless automatic update are disabled. hatası alıyorum ne yapmam lazım

 6. Arkadaşlar şuanda Gold.Edition.(v.1.8.2.5s) versiyonunu kullanıyorum. Güncellemeyi indirdim ama kurmak isteiğimde ( Steam version of the game is not supported by this update! Steam will automatically update the game unless automatic updates are disabed) diye hata alıyorum yardım edermisiniz lütfen…

 7. Fena gözükmüyor güncelledim de. Harita’da hayal kırıklığına uğradım bazı modlar çakıştığı için bir çoğu sildim. Fas, Mısır, Tunus Atina, Chania, Iraklio, Porto, Barcelona, Madrid vs gibi şehirler gitmiş Copenhagen bunlar kötü olmuş inşallah hepsini getirirler geri orjinal olarak modsuz. Graz gibi Venedik gibi

 8. admin kolay gelsin..güncelemede yer alan bir yenilik var smav bar simulasyonu yani sallanma olsa gerek .ben bu özelligi göremedim araç halen eskisi gibi gitmekte.yoksa oyunda herhangi bir yerden bunu seçiyormuyuz.şimdiden teşekür

 9. kurdum, sorun yok. ancak pek fazla mod da yok. alex’in mhapro map eu 1.5’i ile ve birkaç çekici modu ile idare ediyoruz. ne zaman çıkar TSM 5.0’ın 1.11 uyumlu hali? var da ben mi bulamıyorum? alışmışız kuzey afrika, yunanistan, ispanya, portekiz’e. küçük geldi şimdi 1.11. 1.10’un yanında çok kısır kaldı gibi. ne kadar bekleriz?

 10. Edit Europe yazınca euro truck simulator 2 kapanıyor ne yapmalıyım? (not oyunu resmi sitesinden indirdim ve ileride de satın almak istiyorum.)

 11. Merhaba Admin;

  ETS 2’nin yeni 1.11 sürümünü indirdim TSM MAP 5.0’ı devre dışı bıraktım oyun normal haritada bile bazı farklı yerlerde oyundan atıyor hatta yükü iptal ettiğimde. TSM MAP ‘in V 1.11’e uyumlu sürümü ne zaman çıkacaktır? Çıkmasa bile şu anki eski haritada mümkünse bazı uyumlu modlar ile oynayabilir miyiz acaba? Yük iptali durumunda oyundan atması arkada tandem kasa var yükü devir alacak şöför de bu kasa olmadığı içinde olabilir mi?

 12. steam hasabıma giriyorum ama eurotrck2 bulamayıyorum bilbisayarıma farmat atırmıştım ondan sonra oldu tekrar nasıl aktif yapabilirim yardım edermisiniz

 13. Son versiyonda V.1.11 oyununun her yerinde hemen hemen oyundan atıyor Prague’dan nerdeyse 200 km uzaklaşamıyorum bu sorun nedendir acaba başka yaşayanlar var mı? V.1.12 versiyonu ne zaman çıkacaktır bu versiyon tam oturmamış ESKİ VERSİYONA NASIL GEÇERİM?

  Teşekkürler…

 14. Oyun tam TSM MAP 5.0 ise keyifli hale gelmiş iken son güncellemeler ve özellikle TSM MA ile yaşanan uyumsuzluklar ile bütün tadı kaçtı halen çözemedim ama oyunda TSM MAP yok sadece uyumlu modlar yüklü ama oyundan durduk yerde alakasız yerlerde atıyor ADMİN varsa bir çözümü yazarsan sevinirim.

 15. merhaba euro truck 2 güncelleme indirdim ama hata veriyor güncelleme yüklerken güncelleme yapılamadı oyun dosyalarına erişim için yeterli sistem haklarına sahip olduğunuzdan emin olun diyor çözemedim.

 16. Oyun doğru dürüst çalışmıyor oyundan atıyor modlar ile ilgisi yok çünkü bu versiyon zaten uyumsuz mod olduğu zaman hiç oyuna girmiyor bilmem dikkat eden var mı acaba? O yüzde araç değişimi,yük iptali vs… gibi durumlarda da oyundan atıyor ADMİN el at şu işe bir yada bilgilendir bizi burada.V.1.12 versiyonu ne zaman çıkacak?

  Teşekkürler…

 17. tamam kütühanebede var ama yeni yükledigim oyun steam dan oynadıgımda günceleme mevcet
  diyordu şimdi güncelleme yapmıyor steam dan tekrar nasıl inderecem eurotrck2 iyi

 18. Değerli site yönetimi ve çalışan arkadaşlarımız… Öncelikle ilgi alakanıza teşekkür ederim. Benim sorum bait olabilir ama inanın bilmiyorum o yüzden de yardım istiyorum lütfen. Burada 3 ayrı patch ve yama var. benim sürümüm ETS2 v.1.10.1s gold edition. Ben hangi patch’ı uygulayacağım veya 3ünüde uygulayacaksam bir sırası var mı? lütfen acil yardımcı olabilir misiniz. teşekkür ederim.

 19. steam version of the game is not supported by this update steam will automatically update the game unless automatic update are disabled. hatası veriyo acil çözüm

 20. Steam version of the game is not supported by this update! Steam will automatically update the game unless automatic updates are disabed HATASI HALA ÇIKIYOR LÜTFEN YARDIM EDİN :/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here