Euro Truck Simulator 2 Türkiye Skin Paketi Resmen Geliyor!

5

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Skin Paketi Resmen Geliyor!

SCS Software resmen açıkladı. Turkish Paint Jobs çok yakında!

turkiye-skin-paketi-resmen-geliyor-ets2

 Euro Truck Simulator 2 için bugün Japonya skin paketi yayımlandı. İlgili habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

SCS Software diğer ülkelerin skin paketleriyle ilgil açıklamalarda bulundu. Önümüzdeki birkaç içerisinde Top 20 listesindeki bölgelerin skin paketlerini yayınlamaya başlayacaklarmış. Bunların arasında Hollanda, Türkiye ve Güney Kore bulunuyor. Hedefleri Avrupa’yı kapsayacak şekilde skin paketi çıkarmak. Bu yüzden daha fazla boya işleri paketi yolda. SCS Software her gün bir sürü oyuncudan skin paketleriyle ilgili mail aldıklarını da ekliyor.

Bu açıklamayla Türk oyuncularının merakla beklediği skin paketinin durumu belli olmuştur. Kısacası;

TÜRKİYE SKİN PAKETİ RESMEN GELİYOR!

Euro Truck Simulator 2’de Türk skinleri yer alacak.  Adı şöyle olacaktır. Turkish Paint Jobs Pack

Steam‘de fiyat olarak en az 2 TL olacağını belirtelim.

Bu skin çalışmaları için oyuncu tabanından faydalanıyorlar. Yani bu oyuncular tarafından yapılan skin paketleri demektir.


Biz aylar önce Türkiye skin paketini yayımladık. Geçtiğimiz haftalarda ise tanıtım videosunu sunduk. SCS Software‘ın bundan haberi var ve çok beğendiler. Aynı zamanda Mercedes-Benz ve DAF Trucks gibi firmalara da gönderildi. Onlar da çok beğendi 🙂

Türkiye skin paketinin ne zaman çıkacağına dair tahmin yürütmek mümkün değil. Uzun sürmeyeceğine emin olabilirsiniz. Sıralama şöyle olabilir. Hollanda > Türkiye > ..??? Çünkü Hollanda’yı çıkarmadan Türkiye’nin paketinin yayınlanması pek mümkün değil.
Türkiye skin paketine çıktıktan sonra ilgi gösterilmelidir. Şüphesiz bu skin paketlerinin arasında en çok ilgi gören Türkiye olacaktır!
ETS 2 Multiplayer’da da aktif olacak. Bu nedenle sanal şirketlerin toplu halde bu skin paketini satın almasını istiyoruz.
İdris Bilal Erdoğdu tarafından hazırlanan Türkiye skin paketi modunu aşağıdan indirebilirsiniz.

21-364x245

Tanıtım videosu;

 Not: Görseller bizim hazırladığımız skin paketine aittir. SCS Software kendi tasarımını uygulayacaktır. Fakat bu paket onların tarzına uygun şekilde hazırlanmıştır.
Euro Truck Simulator 2 Türkiye www.eurotruck2.com
SimülasyonTÜRK

 

 

 

Kimler neler demiş?

5 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Türkiye Skin Paketi Resmen Geliyor!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Yunus BELARUS
Ziyaretçi

herşey hazır çıktıgı an alınacaktır. Rekor kırmamız lazım beyler!!! Admin,bu büyük konvoyların tarihini nerden öğreniyoruz.

Yunus BELARUS
Ziyaretçi

yok bizimkilerin yaptıgı konvoyları diyorum)))

ozkan Demir
Ziyaretçi

helal olsun dahada güzel olacak ya 🙂

trackback

[…] Truck Simulator 2 için Türkiye boya işleri paketini bekliyoruz. Bunun kesin olarak geleceğini Kasım ayında öğrenmiştik. Son birkaç haftadır Euro Truck Simulator 2 için skin paketlerinde ve […]

wpDiscuz