Euro Truck Simulator 2 Turkish Paint Jobs Çok Yakında!

14

Euro Truck Simulator 2 Turkish Paint Jobs Çok Yakında!

Asın bayrakları… 🙂 Türk boya işleri oyuna geliyor….

Uzun bir süredir Euro Truck Simulator 2 için Türkiye boya işleri paketini bekliyoruz. Bunun kesin olarak geleceğini Kasım ayında öğrenmiştik. Son birkaç haftadır Euro Truck Simulator 2 için skin paketlerinde ve oyun içeriğinde bir sürü değişiklik yapılıyor. Steamdb.info adresinden takip ediyoruz. Bildiğiniz gibi American Truck Simulator çıkışı sonrası ilgi azalmış gibi görünüyordu ama öyle değil. SCS Software büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Euro Truck Simulator 2 için Fransa DLC‘si ve Renault Range T çekicisi geliştiriyor. Buna ek olarak yeni güncellemede Steam Atölye desteğinin geleceği biliniyor.

Geçtiğimiz günlerde elimize bir ekran görüntüsü ulaştı. Ardından bugün SCS Software CEO‘su Pavel Sebor ile görüşüp doğruluğunu ve Turkish Paint Jobs hakkında bilgi almak istedik.

Az önce gelen cevapla görüntünün gerçek olduğu ve ETS 2 için Turkish Paint Jobs/Türk Boya İşleri paketinin büyük güncellemeyle birlikte yayımlanacağını belirtti.

Renault Range T ile muhtemelen yapım aşamasında olan Fransa haritasında çekilmiş (Emre Koca ve İsmail Babalık'a çok teşekkürler)
Renault Range T ile muhtemelen yapım aşamasında olan Fransa haritasında çekilmiş (Emre Koca ve İsmail Babalık’a çok teşekkürler)

Euro Truck Simulator 2 Turkish Paint Jobs/Türk Boya İşleri paketi çok yakında Steam’de yayımlanacak. Büyük güncellemenin bizce en güzel yanı bu! Tüm oyuncularda ricamız herkesin 5er 10ar almasıdır. Etrafına dağıtmasıdır. Sınırlı kalmasın! Bu başarı bizim için önemli! Türk oyuncuları için önemli! En çok ilgi gösterilecek boya işleri paketinin bu olacağını hepimiz biliyoruz 🙂

 

SimülasyonTÜRKWorldofTrucksTR.com

Kimler neler demiş?

14 Yorum - "Euro Truck Simulator 2 Turkish Paint Jobs Çok Yakında!"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
EmirAkcaman
Ziyaretçi

Keşke Türkiye DLC gelse 😀

Emre
Ziyaretçi

Hiç bir zaman gelmeyecek çünkü euro truck simulator 2 sadece avrupa ülkelerinde ve şehirlerinde geçer eğer avrupa ülkeleri dışında ülkeler gelirse oyunun özelliği olmaz, o yüzden turkish truck simulator çıkmalı bana katılanlar soruma yanıt versin. 🙂

oguzcan
Ziyaretçi

FOrd Cargo 1846t serisi oyuna gelebilir mi?

şeto baba 38
Ziyaretçi

bunu para veripde mi alacagız yoksa güncellemeyi yine ets 2 sayfasından indirince oluyor mu ben çünkü hep ğünceleme yapıyorum para felan da vermiyorum

Emre
Ziyaretçi

Evet para veripte alıcan steame.

mert ipek
Ziyaretçi

arkadaşlar bu modlar skinler multiplayer için geçerlimi değilse multiplayer için geçerli olanı varmıdır ?

Berke
Ziyaretçi

Güncelleme ne zaman gelicek bi bilginiz var mı ?

Berkcan
Üye

tam bir zaman yok, yakın zamanda çıkabilir belki bir gün belki bir hafta belkide bir ay olabilir.

eyup
Ziyaretçi

admın ben bu boya dlcsi var bende içinde gelirmi yoksa ayrımı

ErdemOnur
Üye

Hayır. Bu yeni eklenecek olan bir DLC’dir.

wpDiscuz