Euro Truck Simulator 2 Tır Modifiye Etme Özelliği

0

Euro Truck Simulator 2 Tır Modifiye Etme Özelliği

Merhaba sevgili oyun severler hepimizin merakla beklediği Euro Truck Simulator 2 oyunu için yeni bilgiler paylaşılıyor. Bu sefer ki konumuz modifiye alanında oyunda ki tırlarımızı modifiye edebilicez.

Devamını mutlaka okuyunuz.

İstediğimiz parçaları tırımızı eklicez. Oyunculardan büyük beğeni toplayan bu özellik daha önce Türk Mods tarafından yazılmıştı.(Konuya gitmek için tıklayınız)

SCS Software aylar sonra blogunda tekrar yayımladı. Oyunun çıkış tarihi henüz belirgin olmamasına rağmen Amazon.de tahmini çıkış tarihi olarak 10 Ocak 2012 yazmış bize görede bu tarih oyunun çıkması için uygun oyun hemen hemen bitti sayılır. Geriye sadece lisans işlemleri vb. resmi işlemler kalmış.

Aşağıdaki resimler Mercedes-Actros marka çekiciye ait;

Bu resimde aracımız üzerine neleri değiştirebileceğimiz belirtilmiş. Tırımızın kasesini belirli fiyatlar karşılığında 4×2 – 6×4 – 6×4-4 olarak değiştirebiliyoruz. Tırımızın motorunu, dingillerini, jantlarını, kabin vb. tüm özelliklerini değiştirebiliyoruz.

Bu resim ise aracımızın kabinine ait. Direksiyon ayarlarını bulunduğumuz ülkeye göre değiştirebiliyoruz. Örnek olarak İngiltere’de taşımacılık yapıyorsak direksiyonumuzu sağ tarafa alabiliyoruz.

Bir daha ki Euro Truck 2 konusunda görüşmek üzere iyi oyunlar…

Hasan Öfke – Paylaş Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here