Ana sayfa Haberler Euro Truck Simulator 2, Steam Ödülleri 2018’de Oylarınızı bekliyor!

Euro Truck Simulator 2, Steam Ödülleri 2018’de Oylarınızı bekliyor!

0

Euro Truck Simulator 2, Steam Ödülleri 2018’de Oylarınızı bekliyor!

Steam Ödülleri bu yıl 3. kez düzenleniyor. 2018 yılında Euro Truck Simulator 2‘yi “Bir Makineyle Yaşanan En Büyük Eğlence” kategorisinde aday olarak görüyoruz. SCS Software da bu konuda topluluğun yardımını istiyor. Oyunuzu burada kullanabiliyorsunuz. Aynı kategoride NieR: Automata, Rocket League, Factorio, Space Engineers da yer alıyor. Bakalım Euro Truck Simulator 2 ile SCS Software bu ödülü almayı başaracak mı? Ayrıca SCS CEO’su Pavel Sebor’ın sıkı bir Factorio oyuncusu olduğunu biliyoruz. Acaba kendisi hangi oyuna oy verdi? 😀 Oylama 20 Aralık tarihinde başladı ve 3 Ocak 2019’da sona erecek. Kazananlar Şubat 2019’da açıklanacak.

Bir Makineyle Yaşanan En Büyük Eğlence
İster bir otomobil, kamyon, robot ya da farklı bir mekanik makine olsun; bu ödülün kazananı tam gaz vererek makineler tarafından mümkün kılınan unutulamaz bir oynanış tasarladı.

 

2016 yılına döndüğümüzde Euro Truck Simulator 2, “Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın” ve “Ben Bu Oyunun Ödül Kazanmadan Önce de Güzel Olduğunu Düşünüyordum” kategorilerinde ödül kazanmıştı. O yıl Steam ilk kez yıllık ödül olayını başlatmıştı. Ardından 2017 yılında Aşk İle Devam Ettirilen kategorisinde aday gösterilmişti. Ancak bu ödülü Warfareme adlı yapım kazandı.

SimülasyonTÜRK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here