Euro Truck Simulator 2 Setra S 431DT Çift Katlı Otobüs Modu

59

Euro Truck Simulator 2 Setra S 431DT Çift Katlı Otobüs Modu

Comodore Alperen çift katlı otobüs moduyla Euro Coach Simulator oyununu getirdi!

Otobüs modlarının efendisi Alperen yeniden aramızda! ETS 2 için düzgün şekilde çalışan ilk otobüs modlarını bize sunan Alperen okulların kapanıp yaz tatilinin başlamasıyla birlikte geri döndü. İlk otobüs modu ise çift katlı Setra S 431DT oldu. Bu otobüs SCS Software tarafından geliştirilen Euro Coach Simulator‘da da bulunuyor. Yani Alperen bizlere ECS’yi getirdi diyebiliriz! Teşekkürler Alperen!

Açıklaması;

Ne var?
-Yeni Cama silecekler Eklendi.
-Yeni Yol Bilgisayarı Eklendi.
-Yeni Metallic DLC ile Uyumludur.
-Yeni Işık Maskesi Eklendi.
-Yeni Tekerlekli Kapak 1 tane Eklendi.
-Yeni Tekerlekli Renkli Kapak Eklendi.
-Yeni Skin 3 tane Eklendi.
-Yeni Fizik Eklendi.
-Yeni Direksiyona Setra logo Eklendi.
-Yeni Kokpit Eklendi.
-Yeni Animasyon Göstergesi Eklendi.
-Yeni Setra Yük Aksesuarları Eklendi.


Model: Can SKMN
Yapımcı: Comodore

Denenen sürüm: 1.24.x

Kurulum: RAR’dan çıkan “431DT Araç” ve “431DT Skin” ZIP dosyalarını Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/ mod klasörüne atın ve oyunda Mod Manager’da etkinleştirin.

Hangi Galeride Bulurum ?
Mercedes-Benz(Majestic) galerisinden satın alabilirsiniz.


İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 

59 YORUMLAR

 1. Birincisi arkadaşlar rar şifresi istemedi bende direkt attık ikincisi de modda yine yine yine gişe sorunu var ! Modifiye gibi artistlikleri bir yere bırakın da her otobüste görmezden geldiğiniz şu gişe sorununu çözün !!!

 2. Otobüsün şifresi yoktur. Konuda kurulum kısmında nasıl kuracağınız bile yazılmıştır. Okumadan soruyorsunuz biz cevap vermeyin ce kızıyorsunuz. Biz utanıyoruz artık bu tür yorumları görmekten. Lütfen konuları okuyun!

 3. Ya arkadaşlar rar şifresi falan istemiyo !! Ben direk çıkartıp attım mod klasörüne bi de otobüste gişe sorunu var yani indiricekseniz onu bilerek indirin.

 4. Abi otobusu indirdim sorunsuz kurulum yaptım ama oyundan otobüsü aldığımda otobus sesi değil tır sesi geliyor nedeni nedir veya bir mod daha indirilecekse indireyim

 5. Modun kaplamalarındaki sıkıntı neden bilinmiyor. JetBus üzerine yapıldığı için sıkıntılı olmuş biz çözemeyiz yapımcısı yeni sürüm çıkarırsa sorunu tespit edebilirse çözer.

 6. Mod güzel olmuş, yapanın ellerine sağlık. Otobüsün modellemesi güzel, aracın verdiği tepkiler güzel. Gayet hoş. Ancak tek bir sıkıntı var, onu dile getirmek istedim. Otobüsün sesi pek olmamış, yani o tıs tıs sesi çok fazla kaçmış ve açıkçası amörtisörler değil de yanı başımızda duran astım hastası birinin nefes alması gibi tıslıyor. Başka bir versiyon çıkartırlarsa, buna biraz daha dikkat etmelerini öneririm. Ama yapanların eline sağlık. Teşekkürler.

 7. slm admin.öncelikle size teşekkür ederim yaptığınız çalışmalarınızdan ötürü.benim bi sorunum sorunum var.otobüs skını tamam.ancak ben yolcu modu indirdiğimde oyun kendini durduruyor.ben ne yapmalıyım.yardımcı olursanız sevinirim.

 8. merhaba admin benim surumum 1.24.1.1 modu yukledim icinden iki mod cikti arac bide skin her ikisini mod klasorune attim ve oyuna girdim modu etkinlesdirdim ve oyuna girdim cekici galerisine giriyorum sonrada mercedes ben galerisini seciyorum ver secilen galeriye git diyorum ve oyundan atiliyorum neden????? lutfen yardim

 9. arkadaşım insanları afedersinizde salak yerine koymayın zipli dosya indirdim 2 adet dosya resimde çekip yollarım gerekirse dosyaları ayıkla dersen şifre soruyor zipli olarak mod klasörüne mi atmak gerekiyor eksik bilgi vermeyin sizde vatandaş napsın şifre soruyor yani

  • Yukarıda kurulum yazan bir metin açıklaması var. Genelde okuma zahmetine girilmediğinden herkes yanlış yapıyor. 🙂 Biz insanları salak yerine koymuyoruz. Siz okumuyor ve dikkat etmiyorsunuz.

Bir Cevap Yazın